Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányotoknak engednétek...

17 éves lányotoknak engednétek hogy bőr miniszoknyát hordjon?

Figyelt kérdés
Leírnátok azt is hogy miért döntenétek így?
2021. márc. 2. 14:00
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

és abba beleszólnátok, hogy mit vegyen fel hozzá?


pl. cipő, felső, smink..

2021. márc. 2. 14:26
 12/33 anonim ***** válasza:
99%
Ha valami baromi ízléstelent hoz össze vele, akkor jelezném, hogy ezt talán nem kéne, de tiltani értelmetlen.
2021. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már el tudja dönteni magának hogy mit akar hordani és hogy az alkalomhoz illő-e. Ha nem az de elmegy abban a ruhában akkor is max magát fogja beégetni, nem az én dolgom
2021. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Itt most nem az ízléstelenségről van szó, hanem amit egyesk írtak, pl. a dekoltált felső, kigombolt fehér ing, magassarkú ilyesmi. Egy erős smink is lehet ízléses, de attól még figyelemfelkeltő.
2021. márc. 2. 14:42
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
A közönségesség is ízléstelen szerintem, amit kérdezel. Neccharisnya+mély dekoltázs+színpadi smink+műköröm-pilla-póthaj, stb., ez már messze nem a 'vállalható' és nőies viselet, inkább munkaruha.
2021. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 kicsibarany ***** válasza:
42%
Megkérdezted már tőle, hogy mi a célja ezekkel? Szeretné hogy minden srác végigmenjen rajta a suliból?
2021. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%

"és abba beleszólnátok, hogy mit vegyen fel hozzá?"


Azért a nagykabátot ráadnám, ha kint minuszok lennének...

2021. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
81%
szerintem semmi baj nincs vele, engedném
2021. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy csak jelzem hogy a bőrszoknya önmagában nem egyenlő a r*bancos öltözködéssel.

[link]

2021. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
En nem kerdeztem semmit, azonban soha nem otthon oltoztem at. Anyam kb a hosszu farmert es garbot engedte, szerinte az a megfelelo viselet, igy hamar raszoktam arra, hogy mashol kell atoltoznom masik ruhaba, ha fel akarok venni valami normalisat. Persze a ruhakat dugdosnom kellett, zsebpenzbol, diakmunkabol venni, titokban mosni, tehat katasztrofa volt, de megoldottam. Egy tini mindig megoldja, ezt szerintem fontos eszben tartani :D
2021. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!