Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányotoknak engednétek...

17 éves lányotoknak engednétek hogy bőr miniszoknyát hordjon?

Figyelt kérdés
Leírnátok azt is hogy miért döntenétek így?
2021. márc. 2. 14:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
én csak annyit mondok hogy ha tiltod úgy is fog, max nem abban megy el itthonról hanem majd kicseréli
2021. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%

Persze. Miután elvégzett néhány önvédelmi kurzust, van paprikaspray-je meg ilyenek. Nem attól félnék, hogy ribi módra viselkedne ettől, hanem a sok suttyótól, aki szerint ez túlságosan kihívó viselet és szándékosan provokálta őket benne és nem tehetnek róla, muszáj volt megerőszakítani ha már ott volt, stb.

Egyébként honnantól számít mininek egy szoknya? Ha a térdem fölé ér, az már az? Ha egy tenyérnyi látszik a combomból, onnantól? Vagy ha a combom több, mint fele fedetlen?...

2021. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
8%
Nem, mert az én lányomat ne nézzék qrvának. Majd ha 18 abban járhat amiben akar, de ha így viselkedik akkor el is határolódom tőle.
2021. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
17 évesen azt vesz fel, amit akar. 12 évesen is dontehtett már róla a gyerekem hogy mit akar viselni
2021. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem platform cipőt és neccharisnyát vesz fel hozzá, és nem olyan mini, mint egy öv, akkor igen. Nagy divat most a bőrnaci, bőrszoknya. Én is hordom. Igaz dupla annyi idős vagyok.
2021. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#2: miniszoknya ami térd fölé ér. ne olyan extrém kicsi feneket is alig takaró típusra gondolj, hanem átlagos fajtára, amit elég sok nőn lehet látni
2021. márc. 2. 14:14
 7/33 anonim ***** válasza:
19%
Jó az ha motorral megy valahová, ha leesne a motorról, legalább van ejtőernyője!
2021. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Engedném. Az hogy bőr miniszoknya, nem sokat mond el arról hogy kihívó-e vagy sem. Egy miniszoknya visszafogott, többet takaró, lezserebb felsővel, harisnyával és nem platformos hanem hagyományos magas sarkú cipővel vagy csizmával kifejezetten decens viselet.

De ha szűk felsőt, push-up melltartót, neccharisnyát és platformos tűsarkút akarna hozzá felvenni, akkor nem.

2021. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Az szerintem rendben van, és valóban annak a függvénye az összhatás, hogy milyen stílusú a többi ruhadarab, amivel együtt hordaná. #2 vagyok
2021. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme a tiltásnak, csak annyit érsz el vele, hogy haragudjon. Aztán a barátnőjénél vagy egy pláza mosdójában átveszi.
2021. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!