Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves lányotoknak engednétek...

17 éves lányotoknak engednétek hogy bőr miniszoknyát hordjon?

Figyelt kérdés
Leírnátok azt is hogy miért döntenétek így?
2021. márc. 2. 14:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
9%
Hmmmmm....😋
2021. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy a többiek is írták, nem mindegy, milyen hosszú, mivel veszi fel és legfőképp hova, a hétvégi házibuliba vagy pl iskolába, esküvőre.

Egyébként nekem anyám kerek-perec megmondta egyszer, mikor tényleg nagyon gáz voltam, hogy “lányom, úgy nézel ki, mint egy qrva”. Én is megmondanám, a véleményemhez még van jogom. Aztán hogy mit kezd az infóval, az már az ő dolga.

2021. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem szólok bele hogy mihez mit vesz fel. 17 évesen már majdnem nagykorú, könyörgöm.Ahogy már írtam, az én lányom olyan 12 éves kora óta egyedül öltöződik. Max megjegyezem neki, hogy az a nadrág meg a felső szerintem nem passzol egymáshoz, vagy hogy esni fog, biztosan fehér földig érő nadrágban akar elmenni, de ennyi.
2021. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
17%
Haverom különvéleménykutató cégnél dolgozik, és szeretné megtudni a lányod nevét egy nagyon fontos közvéleménykutatási célból!😁
2021. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
17%
Közvéleménykutatási"
2021. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
84%
strandon még annyi sincs rajta
2021. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
21%

Én is mindjárt közvéleménykutatok egyet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Csak h a kirívó öltözködés azt üzeni h "könnyen kapható vagyok" és nem csak annak az 1 srácnak akit a kiscsaj kiszemelt magának.

2021. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem ilyen öv méretű, fenékkilógatós darab, és nem, k..s ruhákkal kombinálja (neccharisnya, csótányroppantó cipő, domina combcsizma, neccfelső, durván haskilógatósan rövid crop top), akkor simán. Lehet ízlésesen hordani.
2021. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
30%
Inkább piros latex, fehér csipkével!
2021. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
75%

Azt vesz fel amit akar, szinte már nagykorú.

Ha ízlésesen nőies az oké, de ha már sarki k$rvának néznek, akkor elbeszélgetnék vele, hogy mit közvetítünk magunkból az öltözködésünk által. Mit szeretne, mi legyen az első benyomás ha valaki ránéz? Hogy azonnal kapható egy kamatyra a mosdóban? De lehetőleg ezt nyugodt hangnemben beszélve vele, nem pedig ordibálva.

Plusz legyen nála paprika spray, ha nem akarja hogy megeroszakoljak.

2021. márc. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!