Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Engednétek a gyerekeit...

Szülők! Engednétek a gyerekeiteket romákkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Ha már a demográfiai adatokat is nézzük, jelen állás szerint már a kisgyerekek 25%-a roma és egyre többen és többen vannak. Nyílván nem 5 év alatt lepik el majd az országot, de 50 év múlva már elképzelhető.

Ilyen adatok, meg jövőkép mellett bátorítanád a gyereked, hogy legyenek roma barátai is?



2021. márc. 4. 09:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
26%
Jaj Istenem már megint ez a nyavajgás. Miért ne? Akár bűnözővel is. Én sok romával barátkoztam gyerekként, sőt bűnözők gyerekeivel is, bele is rángattak mindenféle lopásba, azt mégis ember lett belőlem. Engednéd e? Ki kell hogy ábrándítsalak, nem kell az engedélyed neki, csinálja a hátad mögött. És igen, jól hiszitek, nincs gyerekem, de nem is lesz, mert nem vagyok egy minta ember. De távkapcsolatom már volt.
2021. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
96%
Akár bűnözővel is? Hát, még szerencse, hogy nem lesz kölyköd...
2021. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!