Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereke minden nap...

A párom gyereke minden nap hivogatja a páromat. Másfél hónapja költözött hozzám, azóta minden nap ez a műsor. Idővel ez csökkenni fog, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nem kérek beszólásokat, a kérdésre válaszoljatok!

2021. márc. 10. 08:07
 121/163 anonim ***** válasza:
13%
Hagyjuk már ezt az apuka megy külföldre dolgozni témát, beszélgettem már ilyen pasikkal, persze jó a pénz de leginkább menekülnek meg így legalább úgy kurváznak ahogy akarnak, leszarják a a gyereket azt a pár hetet meg amíg otthon kell lenniük kibírják hogy eljátsszák az “apuka” szerepet.
2021. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/163 anonim ***** válasza:
13%

Édes Istenem, itt a válaszolók kb. 95 százaléka vagy maga is lelki nyomoronc felnőtt "gyerek", aki nem tudta feldolgozni, hogy a szülei elváltak, és nem tudja tudomásul venni, hogy semmi köze nem volt akkor sem a felnőttek dolgához.

Vagy pedig elhagyott fap...nák, na azok írnak vulgáris stílusban itt a kérdezőre. Fáj az igazság, gondolom, hogy egy gyerek nem tart össze egy házasságot, és ha már nem működik, akkor az egyik fél lépni fog (jellemzően az apuka).

2021. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/163 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező eltűnt, vagy mi?
2021. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/163 anonim ***** válasza:
7%
Hát amit itt kapott... ennyi habzó szájú fröcsögő embernek nem csoda hogy nem válaszol, úgy lehordták mindennek. A normális kritika kevés embernek megy, ahogy az értő olvasás is, miszerint a kérdező el akarja választani a gyereket az apjától pedig azzal semmi baja hogy pár naponta találkoznak, csak a hívásokról kérdezett.
2021. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/163 anonim ***** válasza:
10%
122 megírta a frankót. Én azt tapasztalom hogy a legtöbb elvált nő azt szeretné ha apuka ugyanúgy az ő csicskájuk lenne válás után is és a gyerekének szentelné az életét. A 123 válaszoló közül kíváncsi lennék hány olyan van aki volt már 2. feleség szerepben. Mert kb mindenki csak a másik oldal szemszögéből ír
2021. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/163 anonim ***** válasza:
0%
Itt már minden utolsónak el lett mondva a kérdező hogy minek mászott nős pasira, mintha tudna bárki is részleteket. Némelyik ember csak ugatni bír kb fel se fogja a helyzetet, igazi csőcselék (akinek nem inge...)
2021. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/163 anonim ***** válasza:
6%
125 főleg, hogy tuti piszkálja anyuka csőrét, hogy apuka továbblépett. Aki azt mondja hogy nem, az hazudik.
2021. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/163 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az az érzésem hogy sok elvált anyuka ugrik az ilyen kérdésekre és az itteni fröcsögésben éli ki a bosszuját az új asszony irányába
2021. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/163 anonim ***** válasza:
91%

125 képzeld én második feleség és "mostoha" vagyok, de én lennék az első aki beolvasna a férjemnek ha nem foglalkozna ugyan úgy a lányával mint a válása előtt. Nem a szerencsétlen kislány akart megszületni.


Sokat van nálunk, és bizony, hetente 2-3szor az apja megy érte az óvodába, utána "randiznak" esznek egy sütit vagy valami. Nekem ezzel sose volt bajom, van bőven idő kettesben is a férjemmel.

2021. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/163 anonim ***** válasza:
5%
129es és annak is örülnél ha minden este ahelyett hogy a párod veled beszélgetne a telefon lenne a fülén?
2021. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!