Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereke minden nap...

A párom gyereke minden nap hivogatja a páromat. Másfél hónapja költözött hozzám, azóta minden nap ez a műsor. Idővel ez csökkenni fog, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nem kérek beszólásokat, a kérdésre válaszoljatok!

2021. márc. 10. 08:07
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/163 anonim ***** válasza:
11%
Idővel csökkenti fog. Csinálj neki programot, szervezz neki egy diák szerelmet akkor leszáll az apjáról. Én is segíthetek, oda is költöznék ha nem lenne covid, annak idején sok ilyet csináltam hogy ismerősi körökben a közelbe maradtam, meghívattam magam, sátoroztunk a vízparton, aki hülye volt, annak beszéltem a fejével és béke lett. Így a távolból csak kitartást tudok kívánni. Ne is foglalkozz a korlátolt hozzá szólókkal, mind magányos és ittas.
2021. márc. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/163 anonim ***** válasza:
100%

"Csinálj neki programot, szervezz neki egy diák szerelmet akkor leszáll az apjáról."


😳 egy 7 éves gyerekről van szó. De ha nagyobb is lenne, hogy lehet valakinek diákszerelmet szervezni?? Meg mi ez a creepy szar, hogy te odamennél megoldani a kérdező baját? A hozzászólásod alapján inkább te vagy ittas én úgy látom.

2021. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/163 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolom te se akarsz minden nap a kanoddal beszélni igaz? vagy neked szabad csak a 7 éves gyerekének nem? Ha ez megnyugtat és a pasi normális a gyereke mindig ezerszer fontosabb lesz neki mint te. ha nem így van, akkor készülj fel mert veled is így fog bánni ha talál jobbat fiatalabbat nálad.
2021. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/163 anonim válasza:
100%
Egy igazi bunkó paraszt vagy. Kb 9 lehettem amikor a szüleim elváltak. Apám új asszonya hasonló hozzád. Bármikor mentem hozzájuk, látszott rajta hogy utál engem. Hála neki olyan lett a kapcsolatom apámmal hogy kb 8 éve elköltöztem abból a faluból 100 km-el odébb, de 2x beszéltem apámmal. Pedig nagyon szerettem őt, ő is engem. Nekem a mai napig így van, de annyira belém égett az hogy az új asszonya számára nemkívánatos személy vagyok, hogy inkább nem keresem őt, pedig lassan 30 vagyok. Szar volt gyéreknek hogy nem volt ott apám mellettem hogy megbeszéljem vele a problémáimat, kihatással van az egész életemre. De egy ilyen nyomorultat mint te, pont nem érdekli hogy tönkreteszi esetleg egy gyerek életét. Remélem az élet megbüntet téged, te nárcisztikus gyökér.
2021. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/163 anonim ***** válasza:
15%
Tiszta idióta itt mindenki. Azért képzeljétek már el hogy este hazaér 6-7 körül a kérdező párja, max gyorsan eszik, lezuhanyzik, majd az estét azzal tölti hogy a telefonon lóg minden este, nem lehet se összebújni, se egy filmet megnézni, sőt vele nem is beszélget. Ez normális párkapcsolat szerintetek? Bezzeg ha azt írta volna a kérdező hogy a pasi az anyjával vagy a haverjával beszél minden este már írtátok volna hogy köcsög szemét, hagyja ott.
2021. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/163 anonim ***** válasza:
94%
105: szted a haver és a gyerek ugyanaz a kategória? Hülye-e vagy?
2021. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/163 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a kérdező szempontjából teljesen lényegtelen
2021. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/163 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy meg kár ezen itt oldalakon keresztül vitázni, én nőként nem maradnék egy ilyen kapcsolatban, vagy csökkenti a gyerekkel a kontaktot hogy legyen rám is ideje vagy akkor maradjon egyedül aztán annyit beszél a gyerekkel amennyit akar
2021. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/163 anonim ***** válasza:
84%
Eleve az ilyen köpnivaló semmi nők akik gyerekes pasival kezdenek ki, mi a búbánatos f.szért csodálkoznak azon, hogy az ember számára a saját gyereke mindennél és mindenkinél előrébbvaló.
2021. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/163 anonim ***** válasza:
29%
A 105ös mondja jól, 101 voltam. Amúgy most nézem hogy már csak 13% vagyok, éjjel még 52 voltam. Gondolom a kérdező pontozott fel.
2021. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!