Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereke minden nap...

A párom gyereke minden nap hivogatja a páromat. Másfél hónapja költözött hozzám, azóta minden nap ez a műsor. Idővel ez csökkenni fog, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nem kérek beszólásokat, a kérdésre válaszoljatok!

2021. márc. 10. 08:07
 131/163 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok sem elvált fapina, sem elvált szülők lelki roncs gyereke. Ettől még a kérdezőt önzőnek és rosszindulatúnak tartom. Senki se köteles kisgyerekes férfivel összejönni, viszont ha így alakult a gyerekével való kapcsolatot aláásni rendkívül gusztustalan dolog. Aki azt hiszi, hogy ez csak a telefonhívásoknak szól, az nagyon naiv. Süt a kérdező minden hozzászólásából a rosszindulat a gyerek meg az exnej felé is. Gondoljátok az nem zavarná, ha minden délután ott ülne a gyerek, mi? Vagy velük élne, mert ne adj isten az anyjával történik valami. Ha egy kisgyerekes emberrel vagy, ott nem te vagy az első, hanem a gyerek, ezt tudomásul kell venni. Ezért nagyon szar a gyerektelen új nőknek, mert fingjuk sincs milyen ha gyereked van és csak a saját érdekeit nézi. Egy szerető szülő meg a gyerek érdekét. A kérdező ezt az embert egy nagy csomaggal kapta, és minden este órákat fog telefonálni a gyerekével ha az ezt akarja, mert apa és ez a dolga. Az anya is ugyanezt csinálja mindennap, ha együtt élnének együtt szólna erről a nap. Egy kis kölyköt nem lehet bevágni a sarokba és elővenni amikor kedved van hozzá. Vagyis lehet, csak akkor a jó viszonyt egy életre elfelejtheted, mert ő se lesz majd rád kíváncsi akkor, amikor neked lenne szükséged rá. Ezt a kérdező persze nem köteles eltűrni, ezzel a mentalitással válasszon magának gyermektelen párt, vagy soha nem lesz boldog.
2021. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/163 anonim ***** válasza:
79%
Eléggé elgondolkodtató, hogy a kritikák mögött elhagyott feleségeket sejtenek itt néhányan. Mintha egy, a témában teljesen kívülálló embernek ne lehetne helyén a szíve és az ertekrendje ebben a témában. Nem a második feleség státusszal van gond, mert előfordul, hogy tönkremennek kapcsolatok. A gond azzal van, ahogy hozzááll az állítólagosan szeretett férfi gyerekéhez. Nem szereti a pasiját, a kérdező saját magát szereti elsősorban, és emiatt éri őt kritika, teljesen jogosan.
2021. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/163 anonim ***** válasza:
17%
Én csak azt nem értem hogy egy kívülállónak mért nem mindegy milyen gyakran beszél egy gyerek az apjával
2021. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/163 anonim ***** válasza:
90%

130as, egy 6-7 éves gyerek legkésőbb 9kor már alszik. Egy felnőtt ember leghamarabb 11-12 körül. Tehát az a napi 3-4 óra bőven elég a beszélgetésre.


Én addig beszélgetnék a szüleimmel, barátnőkkel, keresztfiammal stb, nem hisztiznék.

2021. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/163 anonim ***** válasza:
10%
A 124es megmondta a frankót. Látszik hogy a többieknek se gyereke, se pasija, se csaja, se házastársa mégis olyan k***a okosak kívülről.
2021. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/163 anonim ***** válasza:
88%
Én is elváltam - nekünk már idősebbek voltak a gyerekek -, és a 20 évvel fiatalabb nő a "szent p*nájával" szó szerint elutálta a gyerekeket az apjuktól. Szóval kérdező, elmész te a pi*csába, és nem érdekel, ha lepontoztok, de az sem, ha kitiltanak az oldalról.
2021. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/163 anonim ***** válasza:
82%
136os legalább őszintén leírta hogy a saját sérelmeit vetíti ki a kérdezőre és nem kamuzza hogy csak ennyire együttérző
2021. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/163 anonim ***** válasza:
89%
Én pofán is b.sznám a páromat egy serpenyővel ha hanyagolni merné a saját gyerekét miattam. Azért mert itt néhány "nőnek" 0-24 f.szhiánya van nem azt jelenti hogy az a normális.
2021. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/163 Morzsi007 ***** válasza:
16%

Kezd eldurvulni a helyzet itt a helyzet. :-)).

Két tábor van. Az egyik felpofozná a kérdezőt meg csúnya dolgokat csinálna vele, a másik brigád, beleértve engem is a részletekre lenne kiváncsi és sokalja a mindennapi órás telefonbeszélgetéseket. További szép estét !

2021. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/163 anonim ***** válasza:
6%
Én meg akkor b*sznám pofán a párom ha minden nap órákat telefonon beszélne a gyerekével a semmiről tőlem meg azt se kérdezné meg milyen volt a napom. És lehet a gyerekes meg önző vagyok, de úgy érzem legalább ugyanannyi figyelem engem is megillet mint a gyerekét. Ha meg ő nem így gondolja akkor fel is út le is út!
2021. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!