Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne neki adnom egy...

Érdemes lenne neki adnom egy esélyt? (24/f)

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi voltam, amikor szüleim elváltak és anyám csak rossz dolgokat mondott apámról. Sokszor, amikor anyámmal összevesztünk, mindig azt mondta, hogy pont olyan vagyok, mint ő. Szóval mindig csak negatív dolgokat hallottam róla.

Illetve pár napja apám mondta, hogy szeretne velem találkozni, de anyám semmiképpen nem szeretné, mert szerinte engem is bele fog rángatni minden hülyeségbe, meg olyan dolgokkal fogja telebeszélni a fejem, amik nem is igazak stb.


2021. márc. 11. 20:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

Mindig kettőn áll a vásár. Váláskor a sértősőtt fél mindig igyekszik a másik ellen nevelni a gyereket bosszúból.

Én amondó vagyok felnőtt ember vagy, képes vagy magad eldönteni mit szeretnél.

Ne édesanyád döntse el csak azért mert az ő házasságuk nem működött, hogy szeretnél e talákozni vele vagy sem, meghallgatni az ő verzióját is.

Egy esélyt megérdemel édesapád is.

2021. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Azért az eleve gyanús ha anyád már azzal indít, hogy tuti hazugságokat fog apád mondani. Lehet épp ő hazudott neked folyamatosan és most fél a lebukástól
2021. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Egy esélyt adnék, de óvatos lennék.
2021. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Persze.

Semmi sem garantálja,hogy anyádnak igaza is van ebben.

2021. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
79%
Én mindenképp megpróbálnám, nem hallgatnék az anyukámra, hiszen 24 évesen már felnőtt ember vagy
2021. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hajrá!
2021. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
23%

Ezt sosem fogom megérteni. Rosszat mond, válik, de csak összeállt vele. Mit hitt, mi lesz? Nem ismerte ki? Megváltozott? Normális férfiaknak meg nem jut nő, mert a nők olyat választanak, akitől később elválnak és szidnak.


30F (gyermektelen, nőtlen, lúzer)

2021. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hallgasd meg a másik oldalt is. Mármint apádat. Aztán anyádról ne kérdezz semmit, ne vond kérdőre. Csak egyedül gondolkodj el, minden féle külső behatás nélkül, hogy melyik verziónak hol a realitása. Az igazságot a kettőből tudod talán idővel összerakni. Már ha ezek a dolgok egyáltalán szóba kerülnek. De ha nem, akkor is kialakul egy kép, ami alapján eldöntheted, hogy anyád verziója igez-e, illetve hány százalékban.
2021. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Azért kicsit fura, hogy anyád így véd és óv, miközben 24 éves vagy. Felnőtt vagy, ha találkozni akarsz vele, találkozz. Nem öt éves vagy, hogy becsábítson a kocsijába egy marék cukorkával, mitől kell itt tartani? Anyád viselkedése több, mint gyanús.
2021. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
59%
Ezek alapján én az anyukádban nem bíznék még, ha ilyet mond neked. Apudat nem ismerted, szóval ne az alapján ítélkezz, amit mondanak. Ismerd meg te
2021. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!