Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes még esélyt adnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még esélyt adnom ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
Adott a párom és az ellenkező nemű barátja, akit évek óta ismer és közeli viszonyban vannak. Ennek a barátnak bejön a párom és a kapcsolatunk előtt kölcsönös is volt. Na most ez a barát ottalszik a páromnál, akinek a testvérével szintén barátok. Én is ott vagyok, a barátnak pedig felajánlják, hogy a tesó mellett aludhat a kétszemélyes ágyban, de ő erősen elutasítja, pedig vele is ugyan úgy jóban van és a testvér se akar tőle semmit, nem büdös, nem utálják egymást, tehát ezzel nem lehet gondja. Pár nappal később a barát ismét a pároméknál alszik, de én nem vagyok ott és felhozza, hogy aludna a párom mellett, de a tesója mellett még mindig nem hajlandó. Ezek után is próbáljam bírni a barátot, azért, hogy ne álljak a barátságuk útjába, vagy feladjam az egészet és ne leplezzem tovább, hogy nem szeretem?

2020. jún. 17. 03:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes.

Ez csak egy olyan szituáció,ahol bekavar a legjobb barát.

Okod van a féltékenységre, és a gyanúsítgatásra, viszont a legjobb lenne,ha nem ezzel emésztenéd fel magad💁🏻‍♀️

A barátnőddel lehetsz őszinte, mégha ez nehéz is...

A barátját pedig ha nyilvánosan nem szereted,azzal a barátnőd előtt járatod le magad


De viszont mi ez már? Ez már nem gyerekkor, és mégis a legjobb barátnője mellett akar aludni, egy ágyban,akinek barátja is van,akit ez nem hagy nyugodni...

2020. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És a párod ezt tűri is? Mert ha tudja de nem kezd vele semmit akkor az gáz rád nézve, neki biztos ne tetszik ez a bizonyos barát? vigyázz szerintem, nyugodtan mutasd ki h nem kedveled őt és beszéld meg a pároddal.

17/L

2020. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amibe vagy, az egy párkapcsolat, igenis tudnia kell arról, hogy hogyan érzel. Ha nem tetszik a csávó, mondd meg a barátnődnek. Ha erre hisztizik, akkor ott már bajok vannak. Hát, a srác szemébe nem kell mondanod semmit, igazából azzal tudnál odapiszkálni neki, hogyha lát titeket, megfogod a kezét a csajnak, puszilgatod, stb. Sztem a srác agya felrobbanna és nem igazán szeretné ezt látni. Ez csak egy példa, de azért nem olyan rossz
2020. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a pároddal hogy ez téged nagyon zavar, és ezen az állapoton változtasson. Remélem az tudod hogy ahol az egyik fél többet érez az már nem barátság! Ezt tudasd a pároddal is!


24/F

2020. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A nemeket nem tisztáztam, de amúgy én lány vagyok és az a bizonyos barát is az. A barátom tudja, hogy a lány kicsit kezd túlmenni néha a határon, de ő nem mond neki semmit, mert tudja, hogy mondjuk azért megcsókolni nem lenne képe. Nekem viszont voltak már pillanatok, mikor sok volt a lány, de azért megpróbáltam jófej lenni vele, mert időnként muszáj egy-egy éjszakára elviselnem. 1-es, a barátom tudja, hogy mi a véleményem és nem járatom le magam előtte, hiszen nyílván neki se tetszene, ha rám nyomulna egy fiú haverom.
2020. jún. 17. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj, de nem változtatsz, akkor nem fáj eléggé.
2020. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van , de az is igaz, hogy nem kerek így az egész valami sántít. Nemek (nő vagyok) van férfi barátom ő az akivel mindent meg lehet beszélni. De menet közbe beleszeretett valakibe és össze jöttek. Én ennek tiszta szívből örülök de mivel a legjobb haverom tiszteletben tartom a magánéletét. A párja is ismer vele is beszélek de mivel már együtt laknak csak ha nagyon fontos akkor megyek fel napközben és arra is vigyázok, hogy ott legyen a párja meg beszéljük amit kell és 3-man váltunk pár szót illemből és jövök is el nem akarok bele rondítani a kapcsolatába mert joga van boldognak lenni. Szerintem ez így helyes.
2020. jún. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!