Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlságosan a szivemre veszem,...

Túlságosan a szivemre veszem, ha történik valami a szüleimmel, most épp összevesztek és annyit stresszeltem fogytam 1 kg, ez normális?

Figyelt kérdés
nem tudok elmenni normálisan bulizni, vagy nyaralni több napra, mert mindig azon jár az agyam mi van, ha történik velük valami rossz, mostanában apa kicsit idegesebb s félek mindig nehogy összevesszenek pedig nem ez a verekedős házból kidobálós szitu van csak egyszerűen nem szeretem ha rossz a légkör és nem akarok nekik semmi rosszat

2021. márc. 18. 18:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Ezt hívják úgy, hogy szorongás. És a társaság, sport, kirándulás, művészeti alkotás, olvasás, főzés-sütés, önkéntesség a gyógyír rá.
2021. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Ismerős érzés.

Csak en akkor erzem rosszul magam, mikor az egyikük feszült.

Nem merek elmenni ilyenkor a boltba se, nehogy valami legyen. Mindegyikőjük elég forrófejű, aztán később megbánják (mégha nem is mondják ki).


Én ilyenkor megpróbálom oldani a feszültséget. Elterelni az ezt okozó témákat. Külön hozni őket.

2021. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod, 12-es. Hagyd őket békén! A saját életedet éld!
2021. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13as tudom, hogy az o dolguk.

Nem szolok bele a vitajukba, ha ossze vesznek ossze vesznek.


Viszont nem szeretem, ha kiabalnak egymassal hirtelen felindulásból(mas rokonok kozt voltak nagyon durva kimenetelek a veszekedésnek).


Ezért probalom megelozni a kiabalast a feszultseg oldassal-mar ha meg tudom elozni.


Nyilván nem leteremtem oket, hogy mostmar eleg. Hanem elvonom a figyelmuket, hogy nezd ez milyen, meg lattad ezt, hallottad azt. Ha kijott a feszko azt mar engedi kell,mert a kozbeni megakadályozással rosszabb lesz.

2021. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudod megelőzni a veszekedést! Ne is akard, mert belebetegszel! Ne akard a más problémáját megoldani, mert a tiedet, ami ebből keletkezik, ők nem fogják. Ha veszekszenek, veszekszenek! Az ő életük! Te nem tudod a mások életét megoldani!
2021. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem ennél sokkal jobban ingazodik a testsúlyom stressz nélkül is. +/- 2-3 kg hetente szinte már alap.


A stressz nálam az 5+ kg hízásoknál kezdődik - amikor huzamosabb ideig nagy stressz ér, sajnos hajlamos vagyok sokat zabálni.


20F

2021. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!