Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy emiatt stressze...

Normális, hogy emiatt stresszelek?

Figyelt kérdés

Nem igazán merek a munkahelyemen mondani semmit (kivéve akikkel jóban vagyok de sajnos ez pár ember) senkinek, mert ellégé megy a másik háta mögött kielemzése, pletykálása. Szószerint minden félek elmondani, mert utána úgy, érzem, hogy belém látnak, mintha mindent tudnának rólam.

Ha valamit kérdeznek igyekszem semleges választ adni, de már túl személyes akkor illedelmesen jelentem, hogy ne tovább, de ezen is megsértődnek. (Szerintem nem tartozik rájuk részletesen a magánéletem, meg a fizetés és egyebek)

Irodában dolgozom, friss diplomásként ezért "újhusinak" számítok gondolom.


2018. okt. 29. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy mások meg akarnak ismerni ha már egy helyen dolgoztok, nem muszáj elmondanod nekik semmit de akkor azt se várd el hogy ők beszéljenek neked az ő magánéletükről
2018. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és ilyen apróságok miatt ne legyél ideges :D
2018. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző helyemen volt egy lány, aki feszengett, amikor kérdeztünk tőle valami magánéleti dolgot. A gesztusaiból láttuk, hogy ideges, amikor önmagáról beszélnie kell.

Amikor ment az irodában, senkivel se vette fel a szemkontaktust, mindig csak a padlót nézte.

Soha senkivel sem beszélt az irodában, a telefonját nyomkodta, ha épp szabad percei voltak, amúgy meg a munkáját végezte; de azt teljes erőbedobással, hibátlanul.


Soha egy rossz szavunk nem volt róla. Kedves, aranyos lánynak tartottuk, aki nem volt egy szószátyár.


Szóval, ha Neked kényelmetlen társalogni, mert idges leszel, ne erőltesd. A lényeg, hogy jól végezd a munlád és jól érezd magad odabent. Ha ez a kettő megvan, akkor semmi gond sem lesz Veled. Az, hogy nem tartasz mesedélutánokat, nem tesz téged alkalmatlan vagy rossz munkatárssá :)

2018. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, pont ugyanilyen nő vagyok, mint akit leírtál. Tökéletesen ugyanez, annyi különbséggel hogy sajnos nálunk ezért kiutáltak. Mert miért nem vagyok beszédes, miért nem járok el velük ide, miért nem ebédelek velük ott. Blabla... És annyit bántottak emiatt, hogy el is jöttem. Bárcsak valaki úgy gondolt volna rám, mint ti arra a lányra.
2018. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy Neked rossz vége lett :( Én attól függetlenül, hogy az életemben nem beszéltem a lánnyal az egyik kedvenc kollégámnak tartottam, mert csodá embernek vélem; kár, hogy van aki képes utálni a másikat azért, mert az tárkózott. :(
2018. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!