Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem engedi, hogy...

Anyám miért nem engedi, hogy reggel zuhanyozzak?

Figyelt kérdés

Pár napja felvetettem az ötletet, hogy majd fürdök reggel. Késő volt, már nem akartam fürdeni, inkább megteszem reggel. Anyám meg azt mondja, hogy nem. Kérdezem tőle, hogy de hát miért? anya: Mert nem. majd ha idősebb leszel. én: Most nem mindegy mikor fürdök? anya: ha idősebb leszel elmondom.

Amúgy 17 vagyok, 1 hónap múlva 18. Ne tudom hova kell még érnem, hogy egy ilyen veszélyes mutatványt végrehajtsak, hogy reggel fürdök.


Online oktatás van, sehová nem kell mennem, így a vizes haj miatt sem kell aggódni. Amúgy meg ott a szárító, 2 percbe sem telik a rövid hajamat csont szárazra törölni.


Kérem valaki magyarázza már meg nekem, hogy mi ez a nagy titok amit anyám nem akar elárulni és miért nem engedi, hogy reggel fürödjek?


2021. márc. 18. 22:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom napközben leizzadsz valamennyire akkor is ha csak otthon vagy. És ő úgy van vele hogy tisztán kell befeküdni az ágyba. Ezért kell este fürdeni.

Vagy finoman utalni is akár rá hogy rádférne a fürdés büdi vagy.

2021. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
"Kell"? de hát mióta nem az én dolgom a tisztálkodás?
2021. márc. 18. 22:53
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

Mert hülye az anyád?


Én 20 vagyok de ennek a tiltásnak konkrétan semmi értelmét nem látom... Meg az okát se értem.


Ami tippem lenne, hogy talán arra goldol anyád, hogy a reggeli szex miatt szoktak az emberek reggel zuhanyozni.

De hogy ennek egy otthon élő tinihez mi köze van, nem tudom.

2021. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

a) Attól fél, ha a nap koszával bújsz ágyba, akkor gyakrabban kell majd az ágyneműt mosnia.

b) Mert reggel ő zuhanyozik és fél, hogy miattad nem tudna bejutni a fürdőszobába/nem maradna neki melegvíz.

c) Neki kellemetlen, ha fürdés nélkül fekszik le, és ezt terjeszti ki rád is. Mondván ami neki kellemetlen, az neked is az, és ő jobban tudja. (Az a tipikus fajta szülő, aki ráerőlteti a saját látásmódját, céljait a gyrekére.)

2021. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Koszosan en sem tudok lefeküdni, ha nem mozdulok sehova akkor is zavar.
2021. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Te engedélyt kérsz anyádtól, hogy fürödj?! Bemész a fürdőszobába és elintézed! Az ész megáll, micsoda abnormális családok léteznek!
2021. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6: jézus isten, az az abnormális ahol nulla kommunikáció folyik és leszarják a családtagok egymást. Nem érzed? Nyílván szólt anyám, hogy nem mész fürdeni? Én meg válaszoltam, hogy már késő van, majd reggel...


5-ös. Reggel 7kor felkelek, van rajtam egy melegítő és egy hosszú ujjú póló. délután 3-ig ülök az órákon, utána eszem, majd 6-ig leckét írok. Aztán csinálom a dolgomat. Nem lesz attól olyan nagyon koszos :D

2021. márc. 18. 23:24
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Válaszoltál, hogy késő van, majd reggel, és azon lendülettel mész az ágyba lefeküdni, reggel meg a fürdőszobába. Miről beszélünk? A zuhanyozás speciel nem a családi kommunikáció tárgya. Mellesleg nálatok az sincs, ha mond valamit, amit nem hajlandó megindokolni, teljesen elfogadhatatlan szöveggel!
2021. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem teljesen mindegy mikor zuhanyozol, mondjuk én este szeretek, de volt idő mikor reggel zuhiztam, mert az órák előtt kicsit felébresztett. Nem tudom mi oka lehetne hogy "még" nem zuhanyozhatsz reggel, ez nincs korhoz kötve :D

Ha meg nem vagy koszos, nem is muszáj minden nap fürödni. Amikor nem csinálok semmit, van hogy kihagyom. Túl lehet élni, nem vagyok büdös, igénytelen stb.

2021. márc. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Anyádat nem értem. És a 6-osnak igaza van. Tőlem soha nem kérdezte senki mikor megyek fürdeni, vagy ha igen, nem azért, hogy megmondja mikor mehetek. Menjél reggel fürdeni, nem kell ezt senkivel megvitatni.
2021. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!