Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Reggel mikor alszok mindig...

Reggel mikor alszok mindig felkelek foleg azert mert apa olyan hangosan beszel...anya nem ...mit lehet tenni? Sztem ez kicsit tiszteletlen. Olyan elrendezesu a szoba hogy szinte a nappalibol nyilik minden szoba sajna.

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Szóltál már nekik, hogy behallani nagyon, és téged zavar? Mert szerintem ezzel kéne kezdeni, hogy tudna-e apukád erre reggelente figyelni. Bár vannak olyan emberek, akik ha figyelnek rá, akkor sem lehet észre venni, hogy halkabbak sajnos.

Esetleg füldugó használata tudja még megoldani.

2020. okt. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen mar szoltam..
2020. okt. 1. 08:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak olyan emberek, akiknek egyszerűen ilyen a hangja. Amikor érettségire készültem, még otthon, akkor minden reggel arra ébredtem, hogy a szomszéd átjött kávézni. Most hogy elköltöztem arra ébredek, hogy a szomszéd TV-t néz, vagy csak simán beszél.

Kellemetlen, de nem nagyon lehet vele mit csinálni. Füldugó, és esetleg korábban feküdni.

2020. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Ilyen az együttélés, tipikusan megszoksz avgy megszöksz kategória. Neked is el kell viselned őket, nekik is téged, amíg együtt laktok.
2020. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Morzsi007 ***** válasza:
81%
Mikor szokott beszélni, hány órakor?
2020. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó.
2020. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen hangos vagyok,nem direkt csinálom.Egyszerűen csak annyira erőteljes a hangom még halkabb beszédnél is hogy zavaró lehet. Füldugót ajánlok én is.
2020. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
És mikor alszol? Mert 9-kor már én se lennék hajlandó suttogni, főleg hétköznap. Reggel 6-kor nyilván más a helyzet.
2020. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg fontos lenne, hogy mit takar a reggel? Neked amúgy nem kell felkelni iskolába vagy munkába menni?

Kicsit részletezd már légyszíves, ne várd, hogy információk nélkül szidjuk apádat.

2020. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 azert mert neked a reggel 9 mar alkalmas az ordibalasra, masnak meg nem. en egyetemre jarok(nagyrészt online) ezert atszoktam a sajat kis ciklusomra, este vagy éjjel tanulok, mivel ekkor jobban fog az agyam, es en sem verem szét a hazat (kertes ház), mivel szeretem a szüleim es tiszteletben tartom hogy alszanak. ezert ok is reggel,amig en alszok, megpróbálnak halkak lenni. szerintem ez nem olyan nagy keres.
2020. okt. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!