Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kicsit vicces de nektek is...

Kicsit vicces de nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Édesanyáméknak nem jó a sütője, áthozták hozzánk a hozzávalókat és sütöttek hókiflit, én csak tejfölt és porcukrot adtam ugyan, de mosogattam stb. Elkészült a 3 nagy tepsi, bezacskózták és haza vitték, 1 db evett a kislányom. Közben én készítettem nekik oda egy kis pörköltet tésztával ha hazaérnek egyenek. De így utólag belegondolva eléggé rosszul esik ez a vicces szituáció.
2021. márc. 19. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Elég nagy bunkóság volt hogy nem adtak.
2021. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Extrém bunkók.
2021. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem rosszul esne. Bár attól függ, hogy mire csinálták. Ha mondjuk eladják vagy viszik másoknak akkor érthető. Egyéb okok miatt bunkóság tényleg.
2021. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Természetesen akkor más lenne viszont saját részükre készítették. Nincs ezzel probléma de soha nem volt példa arra hogy amit én sütök abból ne vigyek nekik. Sőt megfelezni szoktam de nem azt mondom adjanak 1 egész tepsivel... na mindegy. Nekem sem kell vinnem :)
2021. márc. 19. 18:20
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak nem jutott eszükbe. Hibáztak, nem gondoltak rá. Nem hiszem, hogy direkt rosszindulatból csinálták. Szóval ha nem ismétlődnek a hasonló esetek, akkor fátylat rá. Ha többször is van ilyen, akkor említeném (kedvesen, tényleg), hogy szerintem ez így nem szép dolog, akkor vagy észreveszik magukat, vagy ha direkt csinálták, megsértődnek, szóval mindkét esetben kiderül, hogy mi az ábra.
2021. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Bunkóság volt tényleg
2021. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
87%
Ez primitív
2021. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Orbitális bunkóság.
2021. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is bunkóság, mi ha anyámhoz megyünk azt sem tudom hogy kerüljük ki a tukmalast.🙂
2021. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ez kicsit sem vicces, hanem nagyon illetlen, bunkó dolog.
2021. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!