Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nagyon rosszul viseli,...

Anyukám nagyon rosszul viseli, hogy az idén 27 éves nővérem elköltözik a barátjához. Nem vicces ez kissé?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 02:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg anyádnak se hobbija, se fikusza, ha egy 27 éves felnőtt nő lányához ennyire ragaszkodik.
2019. jún. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Én 18 évesen jöttem el otthonról és azóta is engem hoznak fel példaként, milyen ügyes voltam és sikeres lettem.
2019. jún. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Miért lenne vicces? Attól, hogy 27 éves, még a lánya, aki hiányozni fog neki. Teljesen természetes.
2019. jún. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem vicces, hiszen a gyereke. De érthető hogy a nővéred önállóan akar élni. Sajnos anyukád még az a generáció, akibe beleverték hogy a nő életének egyetlen értelme a gyerek, kutya kötelességük csak a gyerekért élni, így annak elvesztése, önálló életbe lépése komoly veszteségérzet anyukánk.
2019. jún. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
*anyukádnak
2019. jún. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Salx Narval ***** válasza:
97%
Kettős érzés ez de viccesnek semmikép nem mondható. Egy részről örül az ember, hogy a gyereke önálló életet kezd mert ez az élet rendje, másfelől viszont szomorúak vagyunk mert hiányozni fogtok. Kell egy kis idő anyukádnak ne nehezteljetek rá ezért. Én igyekszek úgy szomorkodni, hogy ne vegye észre a lányom.:D
2019. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pylones válasza:
25%
Ez nem vicces ez gáz.A tesód helyében minél ritkábban találkoznék vele, veled persze gyakran.
2019. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ahha. itt mindenre ez a válasz. Törődik veled anyád, fél elengedni? Ne találkozz vele! anyád szarik rád? Ne találkozz vele. Éljen a családbarát ország-ESETLEG megpróbálni megérteni mi baja van az öreglánynak, megbeszélni vele ÉS közben élni a saját életünket, az nem opció. Problémamegoldás, minimális empátia mint nem létező fel sem merül
2019. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Normális. Ha negyvenévesen költözne el, akkor is normális lenne. Még egy sima lakótárs elköltözése is megviseli az embert, ha nagyon jó volt a viszony, hát még a gyerekéé. Akkor néznék nagyot, ha nem viselné nehezen. Miért lenne vicces? De komolyan, mi vicces van ezen?
2019. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Én se értem, mi ezen vicces? Az lenne a nem normális,ha könnyen venné hogy elmegy a lánya.

Szerintem kérdező te totál irigy vagy és féltékeny.Egyrészt mert azt gondolod, anyukád jobban szereti a nővéredet, mit téged, ezért viseli meg hogy elmegy.Másrészt irigy vagy, mert ő elmegy, van barátja, akivel összeköltözik és boldog.Ha te elmész majd, az is meg fogja viselni.És ne legyél irigy, a testvéred boldogságának örülj!

Szerintem minden normális anya, és az apák is rosszul viselik ha kirepül a fészekből a gyerekük.Mindegy hány évesen.Kivétel, ha a gyerek otthon rettentően viselkedett, mondjuk terrorizálta a szülőket, stb.

Nekem a 3 gyermekem már kirepült itthonról.Az első engem is nagyon megviselt, ekkor bomlott fel a család,de ő ezt nem tudta, magamban szenvedtem, de amúgy örültem hogy boldog.Idő kellett megszokni az otthoni hiányát.Második gyerek mikor elment, kicsit talán könnyebb volt,mert ő előtte kollégista volt, hétközben nem volt itthon évekig. Amikor a 3.is elköltözött, szintén megviselt, mert férjemmel ketten maradtunk, és ez egy nagyon új és nehéz élethelyzet.

Aki ezt leflegmálja, az vagy még sosem volt ilyen helyzetben, vagy azt se tudja mi az igazi család, szeretet.

2019. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!