Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek okés, ha egy 16...

Szerintetek okés, ha egy 16 éves lány nem kap zsebpénzt? Nagy szeretem a ruhákat, sminket viszont nincs keretem rá. Kb. 14 éves koromig kaptam "rendszeresen" ruhákat most semmi.

Figyelt kérdés
Magamnak veszem abból a pénzből amit kajára meg ilyenekre kapok. Néha kapok egy 1000 vagy 2000 t. Nyilván most a korlátozások miatt megérteném de ez már 2 éve van. Olyan ruhákat hordok amiket 6.os koromba kaptam. És pénzügyileg jól állunk. Anyukám rengeteget vásárol, 10.000ft költ ránctalanító krémekre...

#ruha #divat #zsebpénz #szülői problémák
2021. márc. 20. 11:09
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
78%
Nincs rendben.
2021. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
El lettél hanyagolva, nem vagy már cuki kislány.
2021. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig jók rád a 6.os korodban kapott ruhák? Vagy akkor több mérettel nagyobbat kaptál?
2021. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
78%

En soha nem kaptam zsebpenzt..😂. Elmentem helyette dolgozni es abbol veszem a cuccaimat, pedig mi is megengedhettuk volna hogy kapjak, de amugy megkerdezted? Mert ha en kerek adnak nyilvan, de en mar ugy vagyok hogy az altalam megkeresettbol tenyleg azt veszek amit csak akarok, olyat amilyet akarok:).

Egyszeru keres a szulok fele:"Anyu kinottem a mostani ruhaimat, ha kinyitnak a boltok nem megyunk el vasarolni?" a valasz függvényében kellett volna feltenni a kerdest.

2021. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
95%
Menj el anyukáddal vásárolni, ennyi :)
2021. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem kaptunk zsebpénzt, se én, sem a tesóim. A gimi végéig félévente kb, tartottunk egy bevásárlást, illetve, ha valami nagyon kellet, akkor évközben megvettük, de nem igazán volt jellemző, nem is nagyon voltak divatos cuccaim. Aztán egyetemen az ösztöndíjból vásároltam magamnak, illetve mentem diákmunkákra, sajnos a szüleim sosem kerestek jól, de mindig volt mit enni és az extrákat pl számítógép, internet, kábel tv, azokat tudták biztosítani. Mondjuk nekünk kocsink sem volt, amivel furikáztak. Szóval a kérdésedre visszatérve szerintem okés, ha valaki nem kap pénzt, de közben, ha valami szükséges és telik, vagy telne rá, azt illene megvenni.
2021. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
98%

Soha nem kaptam zsebpénzt.

Esetleg ha megemlítened anyádnak, hogy r7hara lenne szükséged?

2021. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
57%

És még nem nőtted ki a 12 éves korodban kapott ruhákat? (akkor voltál 6. osztályos) Ezt nehezen hiszem el.

Igaza van azoknak, akik azt írják: kérd meg a szüleidet, hogy vegyetek néhány ruhát, mert szükséged van rá. Ahhoz meg nincs közöd, hogy anyád mennyiért vesz ránctalanító krémet magának. Ő kereste a pénzt.

2021. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon hihető hogy nem vesznek neked ruhát....
2021. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
33%
szokásos mese habbal.
2021. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!