Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A férjem folyamatosan panaszko...

A férjem folyamatosan panaszkodik, hogy nincs ideje magára...Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves felnőtt ember, a mániája a számítógépes online játék. A fiunk 6 hónapos. Minden nap azon megy a vita, hogy neki nincs ideje játszani...általában fél vagy háromnegyed 6-kor ér haza hét közben, vacsorázik majd beül játszani, aztán fürdetésnél kijön, de negyed óra múlva már megy is vissza a gép elé...hétvégén ezzel kel, ezzel fekszik. Sokkal több időt tölt a gép előtt,mint velünk. A háztartásban, főzésben,bevásárlásban egyebekben sem segít... Mindent én viszek a nyakamban, ha pedig éppen 2 órát vigyázni kell a fiunkra, akkor már megy a hiszti...Vajon változik ez majd valaha? A megbeszélés nem opció...általában kiakad, és azt mondja, hogy neki nincs ideje magára... Ha hétvégén esetleg családi ebédre vagy ilyemire kell menni akkor is csak morog...

2021. márc. 20. 17:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
99%
Még ő panaszkodik, hogy nincs ideje magára? És te? Neked van?! Dehogy van! Hiszen minden a nyakadba szakadt! Neked mikor van időd magadra? Így teljesen ki fogsz készülni.
2021. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
92%

20#- Mutass már be légyszíves az ilyen barátnőidnek, én évek óta magamat látom el, főzök (nem is rosszul), mosok, takarítok, tanulok, dolgozok (nem is keresek rosszul), sportolok, a környezetem szerint jó megjelenésű is vagyok.

Nem rég óta olvasgatom ezt az oldalt de kezd olyan érzésem lenni hogy marha sz*rul csinálom a dolgaimat mert ilyen férfi senkinek nem kell, ha csak ezen múlik én holnaptól nagyon szívesen vakargatom a tököm egész nap csak legyen már csajom :D

2021. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
83%
Ő is akarta a babát?
2021. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem érdemes lenne vele nagyon komolyan elbeszélgetned a jövővel és a játékokhoz való hozzáállásával kapcsolatban. Mármint ne legyen semmi a háttérben, ne játék közben hanem mondjuk előtte tervezd ezt, a gyerek is inkább legyen másik szobában stb.

A házasság 2 ember között van, a gyereknevelés is ezáltal ugyanakkora felelősség kéne, hogy legyen számára mint amekkora a tiéd...

Elmúlt már 30 éves, nem kéne ilyen infantilisnek lennie. Az természetes, hogy mindenkinek kell egy kis idő magára, nem lenne azzal baj ha mondjuk hétvégén játszana csak pár órát. Amúgy neked is ugyanúgy kijár ez a kis “én idő” .

Ha nem beszéled meg vele komolyan akkor sosem fog megváltozni sajnos.

A gyereknek sem lesz így jó példa, hogy felnőttkorára csak az marad meg, hogy az apja többet foglalkozott a h”lye játékaival mint vele...

2021. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
87%

“ 20#- Mutass már be légyszíves az ilyen barátnőidnek, én évek óta magamat látom el, főzök (nem is rosszul), mosok, takarítok, tanulok, dolgozok (nem is keresek rosszul), sportolok, a környezetem szerint jó megjelenésű is vagyok.

Nem rég óta olvasgatom ezt az oldalt de kezd olyan érzésem lenni hogy marha sz*rul csinálom a dolgaimat mert ilyen férfi senkinek nem kell, ha csak ezen múlik én holnaptól nagyon szívesen vakargatom a tököm egész nap csak legyen már csajom :D”


Csak egy ilyen barátnőm van. Elég az...


De inkább velem ismerkedj, már a “takarítok” szövegnél szerelmes lettem 😍🥰 (főleg, ha helyettem is takarítasz, mert a takarítást azt!rühellem 😂)

2021. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
78%
Az eleje piszok nehéz. A férfiaknak szerintem még sokkal fárasztóbb a picivel minden perc. Mindkét szülő fáradt ilyenkor. Valahogy meg kellene találnia az egyensúlyt hogy persze valamennyit játsszon de segítsen be többet különben te is annyira kifaradsz hogy elvesziti a családját. Ha ezt az időszakot túl élitek később könnyebb lesz.
2021. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
98%

"ez a játék beszippantotta.

És félek, hogy ez csak egyre rosszabb lesz. Nem szeretnék elválni, de így se jó élni. Inkább akkor egyedül. De azt sem szeretném, ha nem adnék eselyt neki a változásra." - Ezt így, ahogy nekünk leírtad, szóról szóra mondd el neki. De úgy, hogy értse, ez ultimátum!

2021. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
22%

Elég nulla embernek tűnik a leírás alapján. De te valahogy csak hozzámentél, és szültél neki egy gyereket.

Másik dolog...

Függővé azok szoktak válni, akik menekülnek a valóság elől.

Ahogy minden alkoholista férfi mögött áll egy hárpia, itt is sejthető valami turpisság.

2021. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
67%
Nyugtass meg, hogy ezek után nem fekszel le vele (és nem is borotválod magad odalenn - ezeknek az az igazi büntetés!).
2021. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
85%
23# utolag eleg könnyű azt mondani hogy nem, úgyhogy hagyjuk már ezeket a hülyeségeket. Ha valaki nem akar gyereket nem csinál.
2021. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!