Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A férjem folyamatosan panaszko...

A férjem folyamatosan panaszkodik, hogy nincs ideje magára...Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves felnőtt ember, a mániája a számítógépes online játék. A fiunk 6 hónapos. Minden nap azon megy a vita, hogy neki nincs ideje játszani...általában fél vagy háromnegyed 6-kor ér haza hét közben, vacsorázik majd beül játszani, aztán fürdetésnél kijön, de negyed óra múlva már megy is vissza a gép elé...hétvégén ezzel kel, ezzel fekszik. Sokkal több időt tölt a gép előtt,mint velünk. A háztartásban, főzésben,bevásárlásban egyebekben sem segít... Mindent én viszek a nyakamban, ha pedig éppen 2 órát vigyázni kell a fiunkra, akkor már megy a hiszti...Vajon változik ez majd valaha? A megbeszélés nem opció...általában kiakad, és azt mondja, hogy neki nincs ideje magára... Ha hétvégén esetleg családi ebédre vagy ilyemire kell menni akkor is csak morog...

2021. márc. 20. 17:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy fog változni


Ne haragudj,de ezt a házasságig észre se vetted,hogy ilyen

2021. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem hogy változik, 30 éves, de 15 éves kamaszként viselkedik.
2021. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

Ez veszett ügy

Gratulálok egyedülálló anyuka vagy,mindent egyedül csinálsz férjed sz@rik rátok,nem számít neki se te se a gyerek


Válj el

2021. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Szóval egyedülálló anyaként nevelsz egy csecsemőt, és egy 12 éves kamaszt, aki egy 30 éves testben él. Döntsd el, hogy ez így megfelel-e, vagy a nagyobbik kölköt inkább visszaküldenéd a feladónak.
2021. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
Ez bizony így marad. Vagy berendezkedsz erre, vagy elválsz és akkor van esélyed egy normális kapcsolatra -mással.
2021. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló: kb. Másfél éve van ez a játék...előtte is játszott, de nem volt függő.
2021. márc. 20. 18:08
 7/42 anonim ***** válasza:
88%
És mióta "függő"? Csak nem azóta, hogy megszületett a gyerek? Mert akkor ez kőkemény menekülés a gyerekkel kapcsolatos teendők elől.
2021. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy fog változni. Az enyém ugyanilyen. Ő akart gyereket, jobban, mint én, a terhesség alatt mondogatta, hogy majd mennyit fog segíteni, hát a nagy szart. Ül a gép előtt, a gyerek sír a lába alatt, ez neki a vele való foglalkozás. Különben is, hogy várhatom el, hogy ő dolgozik, és itthon is helyt álljon. Hétvégén sem kel fel a gyerekhez, sem akkor mikor itthon van kamu táppénzeken. Mindig akkor indul el foglalkozni a gyerekkel mikor én megunom, hogy sír, hát pont most akarta felvenni, vagy megvárja míg mérges leszek, aztán én vagyok a szar meg a szemét, hogy én hogy beszélek vele. Az anyja előtt persze fényezi magát, hogy ő mennyit segít, én meg milyen szerencsés vagyok. Mindig megígéri, hogy kevesebbet fog játszani, ezt tartja 2 napig kb. Hiba volt szülni neki. És persze örüljek neki, hogy itthon van és nem kocsmázik.
2021. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom..normalis apanak a gyerek az első, aztan ha marad ideje játszik. Nem is értem mit gondolt mi lesz egy gyerekkel? Nincs egy csaladtag aki el tudna vele beszélgetni? Apja vagy testvér?
2021. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%

Kerdezd meg, hogy normalis e szerinte amit csinal es elfogadná e azt ha a helyedben lenne es te tolnad a gèp elott munka utan non stop. Kell az èn idő. Ez igy van. Viszont vannak prioritasok.


Ha teljesen lathatatlanban tippelnem kellene akkor a jatekba menekul a gyerek miatt. Lehet, hogy várta a gyereket de a valosag mas. Sok lemondassal jar es felelosseggel.


Legjobbakat neked es vegyel valahogy erőt, hogy megbeszeljetek. Az agressziot meg dugja fel magának.

2021. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!