Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit árul el az anyáról, ha...

Mit árul el az anyáról, ha azt mondja a saját 12 éves gyerekének, hogy a ,,k.rva anyád"?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 14:13
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Annyit hallottam az egészből hogy a gyerek kérdezett valamit, anyuka meg ráüvöltött hogy a ,,k.rva anyádért"
2021. márc. 22. 14:51
 22/49 anonim ***** válasza:
22%
Cigányok voltak?
2021. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is mondta egyszer gyerekkoromban, amikor rossz voltam, ő pedig ideges. Röhögtem, hogy a k.rva anyám az ő maga. :)

Egyébként teljesen normális, értelmiségi anyám van, tehát jó családokban is megesik.

2021. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
92%

Hát pedig az én anyámnak 2 diplomája és 1 nyelvvizsgája, apámnak pedig 1 diplomája és 3 nyelvvizsgája van, értelmiségi család vagyunk. Ennek ellenére gyerekkoromban is úgy röpködtek a hasonló szitkozódások, mint áldás a karácsonyi misén. :D


A káromkodás és agresszió nem végzettség kérdése.

2021. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
10%
Azt,hogy vagy nem ő az anyja vagy skizofrén.
2021. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
76%

Barátnőm anyukája ezt szeretetből mondogatta mindig a lányának. De komolyan, ha értitek ezt. 🤭

Tehát a hangsúly sem mindegy.

2021. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
3%
Hát én nem tudom,nekem ritka aljas qurvaanyám van,de mégse qurvaanyázok.
2021. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
98%

Hát, nekem erről az jut eszembe, amikor a 3 éves lányom neki állt hisztizni az élelmiszerbolt előtt. Ordított torka szakadtából, hatalmas krokodil könnyeket hullatott. Mindenki minket nézett, ugyanis a gyerek azt ordította, éhes, en meg a xaranya nem mentem be vele a boltba. Egy nő adni akart neki egy kiflit, vagy venni neki, már nem emlékszem pontosan, a gyerek már nagykorú, de azt tudom, hogy őnagysága ráordított a nőre: nekem Kindertojás kell....


Úgyhogy kedves minden lében kanál kérdező, amíg a teljes helyzetet nem ismered, nem kellene ítélkezni.

2021. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
31%
Azt, hogy trágársággal és türelmetlenséggel próbálja csillapítani a frusztrációit. Nem ismer más megoldásokat a feszültsége kezelésére, pedig vannak jó könyvek erre.
2021. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
64%
Kontextustól, vérmérséklettől, iskolázottságtól és még 1000+1 dologtól függően kb hatszortízahuszonharmadikon dolgot jelenthet.
2021. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!