Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 12-éves vagyok.2-eves voltam...

12-éves vagyok.2-eves voltam amikor apa elhagyott. Sok figyelmet nem kaptam tőle a barátnője volt a mindene. Apa új barátnője"baratnokent szerettem"apa a mindenem. Kedves barátnőm megtöltötte hazugsággal. Apa persze NEM HITT NEKEM. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy hidjen nekem és szerssen?
2018. máj. 10. 23:28
 1/7 anonim válasza:
Szerintem azokkal az emberekkel kellene foglalkoznod akik szeretnek teged. Anyuddal mi a helyzet?
2018. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, most próbáld meg elmondani mi a baj, mert ez igy zavaros.
2018. máj. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos meg kell tanulnod, hogy ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Tudom, mit érzel, de ezek az emberek nem érdemelnek egy gondolatot sem. Szeresd anyukádat, vagy azt, aki törődik veled és megérdemli.
2018. máj. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem felelsz meg, akkor fejre is állhatsz és pöröghetsz is akár DE AKKOR SEM LESZEL ELÉG JÓ NEKI!!
2018. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2-hek igaza van, részletezd egy kicsit, hátha úgy okosat is tudunk mondani, mert így, mint látod rögtön megy a fröcsögés.
2018. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból, de milyen fröcsögés?
2018. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan arra gondoltam, hogy 1 kivételével mindenki rögtön rávágta, hogy az apjának nem is kell, uh sz**ja le. Anélkül, hogy bármit is tudnának arról, ami történt. A kérdező kiskamasz, érzékeny korban van, akár az is előfordulhat, hogy túlreagált vagy félreértett valamit. De muszáj volt kapásból olyat írni neki, ami azt sugallja, hogy nem szeretik őt, az apja meg egy szemét alak. Ez nálam kimeríti a fröcsögés fogalmát.
2018. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!