Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák, ti hogy reagálnátok, ha...

Apák, ti hogy reagálnátok, ha a kamasz fiatok tanácsot kérne intim szőrtelenítés ügyében, vagy mondjuk megtudnátok, hogy ott lent is borotválkozik?

Figyelt kérdés
Javasolnátok, hogy nyugodtan csinálja, vagy inkább elleneznétek?

2021. márc. 27. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmit... Azt csinálja ami neki tetszik. Tanácsot nem tudnék adni.
2021. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Már megint egy gyerek, aki fél az apjától! Milyen családok vannak itt?!
2021. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Lebeszélném a borotválkozásról és elvinném gyantáztatni
2021. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha megtudnám, arra nem mondanék semmit, engem semmilyen irányba nem befolyásol, sőt továbbmegyek nem érdekel és közöm sincs hozzá. Ez egy teljesen semmilyen információ lenne nekem, valószínűleg rá félórára el is felejteném, ez olyan mintha azt mondanà hajat mosott, oké és ennyi.

Ha tanácsot kérne, akkor megkérdezném miért nem tud dönteni, mi a dilemma tárgya? Ha így tetszik neki csinálja, maximum ha meggondolja magát legközelebb nem borotválja le és ennyi.

Ezen amúgy mi a tanácsolni való, mi nem megy? Mi az hogy valaki ellenzi? Mit? Ez nem egy életreszóló döntés csak szőr.

2021. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Ha tényleg érdekelné az én véleményem, azt mondanám, hogy inkább "fazonírozza".

Borotválás után egész életében ott is borotválkozhat, mert a borosta kidörzsölheti a partnerét.

2021. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Anya vagyok, de nálunk apa pont olyan természetességel fogja venni, vagy tanácsot adni ezügyben, mint ahogy én tenném azt a lányunkkal ( ha lenne). Nem értem, miért tabu ez is sok családban. Ha már erről sem lehet természetesen beszélni, tanácsot kérni, akkor mi lesz a szex-szel??
2021. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Mi ebben a tabu? Nem lehet hogy a gyerek simán zavarban van az intim terület miatt, és nem tudja hogy kérdezze meg az apját erről?
2021. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem anyum kozmetikus és ő szokta nekem gyantázni úgy hogy fiú vagyok. Nem tudom te apád előtt miért szégyelled.
2021. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont múlt héten jött hozzám a lányom, hogy hogyan szőrtelenítsen ott lent. Elmondtam neki én hogy szoktam, aztán ő eldönti melyiket alkalmazza. Anyja sajnos nincs, születésekor elhunyt, így elég gyakran hozzám fordul. Nem kell szégyelni, a szülőnek igenis kötelessége ezen a téren is helyt állni ha tud. Nyílván aki sosem foglalkozott a kérdéssel nem tud érdemben tanácsot adni.
2021. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vennék neki borotvát, és megmondanám, hogy véletlen se keverje össze azzal, amit az arcára használ.
2021. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!