Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem engedi hogy...

Anyukám nem engedi hogy borotválkozzak/szőrtelenítsek. Már egyszer kédeztem tőle és határozottan kijelentte, hogy nem. ÉS azután és célozgatott, hogy milyen rossz dolog ez. Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
13/L

2014. dec. 8. 20:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem szólsz neki róla. Mit tud csinálni, visszaragasztja a szőrt?
2014. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
Én is korainak tartom.
2014. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
nekem is ilyen volt anyukám, aztán egyik nap suli után elmentem a dm-be, vettem borotvát és leborotváltam..nem értem miért csinál belőle ekkora problémát.. :/
2014. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
78%
Szőrteleníts! Úgy se látja! Csak akkor ne vegyél fel ujjatlan pólót. xD Az én anyám engedi, hogy szőrtelenítsem a hónom alját meg a lábam. 12/L ( Január 4.-én leszek 13 éves)
2014. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Szegény. :/ Én már 17 vagyok, de még mindig nem engedné. Szerencsére 16 évesen (miután számtalanszor cikiztek a suliban a lányok emiatt) volt annyi eszem, hogy titokban vettem borotvát és azóta is csinálom magamnak titokban. Neked is ezt javaslom.
2014. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Kislányom 12 éves, én engedem neki hogy szörtelenítse a hónalját. Zavarta őt, fusztrálta nyáron hogy látják, inkább megengedtem, az sem jobb, ha nem érzi jól magát a bőrében.

Megtanítottam neki, hogy kell, most már ha szükségét érzi, fürdéskor leborotválja magának.

Ha van zsebpénzed, vegyél magadnak egy borotvát, és borotváld le. Utólag nem tud mit tenni anyukád sem.

2014. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
A te tested, jogod van akárhonnan akármit levágni. Aki szerint ennyi idősen korai, annak kívánom, hogy egyszer kényszerítsék, hogy nagy hónaljkutyával járjon dolgozni. Ja, az más, értem.
2014. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
3%
Nyilván a szőrtelenítést nincs oka tiltani. Attól fél, amit magával hozhat. Magamutogatóan fogsz öltözködni, fiúzni fogsz, egy átmulatott éjszaka után teherbe esel egy kocsi hátsó ülésén 14 évesen.. Nyilván emiatt akar távol tartani azoktól a dolgoktól, amitől érettebbnek tűnnek a tinilányok. Megteheted, hogy a háta mögött borotválsz, ő viszont észre fogja venni (nyáron biztosan,vagy akár egy lengébb pólóban is), és balhé lesz belőle. A másik megoldás, hogy elmondod, ezért téged igénytelennek tartanak és kiközösítenek, és nem azért akarsz szőrteleníteni, hogy érettebbnek tűnj a fiúk előtt. Lehet ebben az esetben sem engedi, viszont legalább megpróbáltad: a háta mögött még mindig megteheted. 13 évesen még tényleg nagyon fiatal vagy, viszont már 15 éve is csinálta minden lány az osztályomból ilyen idősen. Pontosan mivel érvel egyébként anyukád, miért rossz?
2014. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
6%
Igaza van. A szőrtelenítés divat, de komoly betegséget is kaphatsz tőle. Akár szőrtüsző gyulladást is. A bőrgyógyászok sokat mesélhetnének erről.
2014. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Hol írja, hogy a hónaljkutyát kapná csak le?

Gyanítom inkább intim!

Mégis mi másért rosszallaná? A hónalj már hosszú évtizedek óta nem tabu.


Annak én se örülnék, ha ennyi idősen már alul kopasztaná magát (bikinivonalon túl). Könyörgöm, még épphogy elkezdhetett szőrösödni!

2014. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!