Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legbántóbb dolog,...

Mi volt a legbántóbb dolog, amit a gyereked mondott neked?

Figyelt kérdés
Mennyire bántott meg és hány évesen mondta?

2021. márc. 31. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem szülő vagyok,hanem gyerek. De szerintem amit én mondtam,hogy én csak azért vagyok itt,mert ő akart egy jót kefélni. Végülis sok gond volt otthon,és ki voltam én is akadva. Tehát lényegében ennél csúnyábbat nem mondtam,és ha most anyám írna,akkor ő is ezt mondaná.
2021. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Naponta megtörténik ilyen, és volt hogy már meg is vert, a legrosszabb az volt amikor ez elkezdődött a lelki terrora.
2021. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Én is gyerek vagyok, szerintem a legbánróbb amit mondtam hogy ha rajtam múlna már rég alulról szagolnátok az ibolyát.



Öhm..igen. Nagyon megbántam hogy ezt mondtam és kb fél napig nem beszélt velem anyám. Aztán kibékültünk, de ez bitos vagyok benne hogy nagyon rosszul esett neki

2021. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Késsel támadt nekem bedrogozva, és pénzt követelőzött, ez beleégett a retinámba.
2021. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Azt mondta, hogy érettségire a kocsi "alap", meg egyetemi éveire (egyetem tőlünk 200+ km) a bérelt lakás is "alap". Plusz természetesen a 4...500 ezres félévi tandíj.

Hát én erre azt mondtam neki, hogy "tudod kisfiam, már bánom, hogy azon az éjszakán anyád nem inkább lenyelt téged".

Az anyja meg "el nem ítélhető módon" egyetértett velem.

Most a nagyanyjánál lakik a csemete, és dolgozik.

Mi viszont nyugiban vagyunk, nincs követelőzés.

2021. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2021. ápr. 1. 00:42
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Én is gyerek vagyok. Szavakkal nem annyira szóltam be sosem anyának viszont azt sokszor mondtam neki fennhangon hogy hagyjon már végre békén, és jól bevágtam az ajtót magam után.

Nehéz tinikorom volt nem tudtam jól kommunikálni az érzelmeim, pedig anya jó volt hozzám mindig, csak beszélgetni akart velem.

Tudom hogy nagyon megbántottam ezekkel anno.

2021. ápr. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
#5: Nem a kérdéshez kapcsolódik, de szerintem (nyilván amennyiben a család anyagi helyzete ezt lehetővé teszi) tényleg természetes dolog, ha a szülők fizetik az egyetemi tandíjat, illetve lakást (koli-bérelt szoba-bérelt lakás, ami kijön a szülők keresetéből normálisan). A kocsi az tényleg túlzás.
2021. ápr. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Melyik szakok van 4-500ezres tandíj? :0

En gyerek vagyok, szerintem a legdurvább az volt, mikor azt kerdeztem anyától hogy minek szultel meg. Neki ez rosszul esett, mert sokára sikerultem, vetelesek miatt, es nagyon örültek nekem. Azzal meg inkabb nem folytatnám hogy ok milyen szavakkal bántottak meg

19l

2021. ápr. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es, hát pl védőnő szakon mikor én utolsó éves voltam (8 éve), már 300 rongy volt a tandíj, az orvosin meg a milliónál indul.
2021. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!