Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Mi volt a legrosszabb dolog, amit a szüleitek veletek tettek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Hogy nem noszogattak jobban a tanulással. Csak egy kis seg*be rúgás kellett volna és nem hagyom ott az egyetemet vagy alapjáraton oda íratkozok, ahova szerettem volna. A szüleim nagyon liberálisok, amolyan hippik, imádom őket, nagyon jól neveltek, de ezt az egy dolgot elszúrták. Mindig is önálló életre neveltek, de ha akkor megfogják a kezem, ők visznek be az egyetemre és nem nekem kell egy idegen városban/idegen országban bóklásznom, akkor most diplomás ember lennék.
2021. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
96%
10 éves lehettem, éhes voltam, úgyh megettem a sültkrumolit a hűtőből. Egyedül voltam. Amikor anyám hazáért a falhoz ként, felpofozott és egy fakanalat nyomott a hasamba hogy hogy mertem megenni az az övé volt.
2021. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha, egyetlen egyszer sem mondták, hogy szeretnek, hogy büszkék rám, vagy hogy valamit jól csináltam...

Amikor hazavittem a kitűnő bizonyítványt, amiben 2 darab négyes volt (testnevelés, ének), csak annyit mondott apám, hogy azt a két négyest javítsam ki.

Emellett nekem minden fizikai dolog eltörpül.

2021. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Apám lelépett amikor 9 voltam és onnantól felénk se nézett.


Anyámra nem tudok igazán rosszat mondani, voltak hibái, de amúgy jó anya.

2021. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
A legrosszabb dolgot az apukám tette...mégpedig azt, hogy itt hagyott minket és felköltözött az angyalokhoz.
2021. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg terrorizáltak folyamatosan. Kinevettek, lebecsültek, mások előtt megszégyenítettek. Mindig az ellenkezője volt annak, amit én szerettem volna pl kék pulcsit akartam, akkor pirosat kaptam. Sajnálták rám a pénzt, nekik márkás ruha, nekem kínai, abból is csak 2 nadrág, 2 pulcsi meg pár felső. 3000 Ft-os táskát nem kaptam meg, mert lesz az olcsóbban is, 1000 Ft-os dolgot sem, mert nem ér az annyit. Ha vettem magamnak valamit a saját pénzemből, akkor mit képzelek, nagyon szeretek költekezni. Soha nem mehettem bulizni meg sehová sem. Még abba is bekötöttek, hogy állok, hogy ülök. A mai napig nincs önbizalmam.
2021. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, a kaját is sajnálták tőlem. Apám folyton azt leste, hogy mit eszem, a vasárnapi ebédnél folyamatosan leste minden mozdulatomat, ahogy vágom fel a húst, ahogy a számhoz emelem a villát stb. Állandóan kérdezgette, hogy finom-e, ha nem tudom megenni, adjam oda neki, pedig volt kaja bőven, még a kutyának is jutott, de neki mindig az kellett, ami az én tányéromban meg az én poharamban volt. Ha csak a konyhában tartózkodtam, kérdezgette, hogy mit csinálok én ott. Mindig volt valami beszólása pl mióta lettem ilyen intelligens, hogy késsel-villával eszem, ha jó jegyet kaptam, akkor az történelmi pillanat, pedig nem voltam rossz tanuló. Rosszul vagyok még mindig, ha más előtt kell ebben.
2021. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Fuuuu... gyomoridegem lett, ahogy egyik masik válaszolót olvasom. Nekem nincs ilyen sztorim szerencsére, de az egyik volt páromat is 10 évesen nagyon - nagyon megverték, mert éjszaka megette az estéről megmaradt palacsintát, pedig nem voltak szegények. Mindig emlegette, nem tudta elfelejteni. Nálunk ilyen nem volt, az utolsó falat is a miénk volt, mai napig. Annyit ettünk, amennyi jolesett, és akkor, amikor akartunk. Mindig elszörnyűlve olvasom, ha egy gyereket azért bántanak, mert evett.
2021. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Akik így bánnak a gyereivel annak minek kell gyereket csinálni?
2021. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%

Hihetetlen dolgok vannak, az én gyerekeim előlem, a tányéromról is megehetnének mindent.

1-es! Biztos, hogy diplomásként jobb lenne, azon múlik? Lehet, hogy akkor most azt írnád, hogy az a legrosszabb, hogy erőltették az egyetemet.

2021. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!