Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok ha a még...

Mit reagálnátok ha a még otthonélő, középiskolás 18 éves gyereketek egyszercsak szó nélkül hazaállítana egy-két tetoválással?

Figyelt kérdés

Nem valami extra dologra kell gondolni, két viszonylag jól takarható mintáról van szó, az egyik egy évszám a másik egy nárcisz.

Egyébként a tetoválást saját pénzből fizette.


2021. ápr. 18. 00:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
18 éves, felnőtt
2021. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem nagyon orulnek neki, de nyilvan nem szolnam meg miatta. O dontese.
2021. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
94%

18 éves így azt csinál amit akar a saját pénzéből.

Itt már csak véleménye lehet egy szülőnek, normális családoknál emiatt nem szoktak "kitagadni" így ha olyan a mintha akkor még tetszene is nekem, mert imádom a tetkókat :D.És azért látni tetovált szülőket is így a tetoválás már nem ritkaság manapság.

(kérdező vigyázz, mert lehet ide is eltéved az a "kedves" kommentelő aki szinte majdnem minden tetoválásos kérdés alá benyomja, hogy "szerintem a tetovált emberek prolik, tipikus eset ősproli, a tetováltak agyatlanak...stb"jellegű kommentjét) :D.....Kedves prolizó kommentelő üzenem neked, hogy ha még esetleg nem láttál orvos vagy fodrászt, eladóst tetoválás nélkül akkor ideje lenne kinézni kicsit a világba mert nem csak az "agyatlanoknak van tetkójuk hanem látni manapság sok orvoson is tetkót, képzett eladósokon is akik nem leiskolázott agyatlanok XD.(idézett szöveg)...szóval te tuti beragadtál ebben a prolizásban ha nincs más jellemződ erre és fogadjunk azt se tudod mit jelent amúgy már csak te használod ilyen szinten ezt a szót..XD

2021. ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Az ő döntése, mit szóljak? Az egészsége miatt izgulnék, de remélném, hogy volt annyi esze, hogy nagyon higiénikus helyen csináltatta.

Kicsit rosszul érintene, ha nem is említette ezt a tervét, lehet, hogy szigorúbbnak / konzervatívabbnak gondol annál, amilyen vagyok (?).

Megkérdezném, van-e normális ápolószere a tetkóhoz, meg hogy mennyire fájt, meg még egy csomó dolgot, mert már tapasztaltabb, mint én:)

2021. ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Attol mert otthon el, azt csinal amit akar magaval. Apám nekem is ellenezte, de amint 18 lettem, megcsinaltattam oket, mostmar 5db van (par centisek csak). Semmivel nincs elorebb a szülő, ha tiltja ezt 🤷🏻‍♀️ Persze azert ne legyen tetko 15 evesen, de ha mar felnőtt es vállalja a következményeit, akkor miert ne?
2021. ápr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt ember, azt csinál a testével, amit akar. Ha a tetoválónál nem kell már a szülő beleegyező nyilatkozata, az az jelenti, hogy nem az ő dolga.
2021. ápr. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
A kölök vagy, mi?
2021. ápr. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Mit csinálnék?

Hát mit?

En testem? Nem.

Akkor meg semmit.


Attól mert 18evesen otthon lakik, ne mi mondjuk már meg, H kakalni egyáltalán elmehet-e.


Nevetséges kezd itt lenni némelyik szülő.

2021. ápr. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
90%

Ez olyan mintha a szülő birtokolná a felnőtt gyereke testés és még engedélyt kell kérni hogy kidekorálhassa magát úgy ahogy akarja, mint akár színes extrém haj, tetoválás, piercing stb..

egyszercsak szó nélkül hazaállítana...18 évesen hiába otthon lakik már nem irányíthatják és eznem olyan dolog manapság hogy ehhez szólni kéne..ahogy érez!

2021. ápr. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, ha neked nem tetszik, nem tartod okosnak, volt rá 18 éved, hogy meggyőzd érvekkel. Nekem sikerült, úgyhogy nem kell aggódnom ilyen miatt. Ha neked eddig mindegy volt, most már hiába károgsz.

Sose értettem ezeket a ha ezt csinálja kérdéseket. Nyilván úgy kell nevelni, hogy amit nem szeretnél, az azért felmerül témaként korábban.

2021. ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!