Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire gondolnátok, ha tudomásod...

Mire gondolnátok, ha tudomásod szerint a 18 éves lányodnak még nem lett volna barátja?

Figyelt kérdés

Barát alatt a párra célzok. Illetve nem is beszélt soha senkiről, aki tetszene neki, ha rákérdeztél sem tetszett neki soha egy fiú sem az állítása szerint.


Mire gondolnál?



2021. ápr. 6. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Nem olyan jó a kapcsolatunk, hogy elmondja itthon
Leszbikus valószínűleg
Aszexuális valószínűleg
Nem érzi fontosnak, hogy beszámoljon komolytalan dolgokról
Jelenleg nem érdekli az ellenkezőnem, későnérő
Titokban voltak kapcsolatai fiúkkal
Nincs a környezetében olyan személy, aki az esete lenne
Teljesen normális ennyi idősen ha nem érdekli senki
Semmit, nem kombinálok
Egyéb
135 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne kombinálj!
2021. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem gondolnék. Nekem 17 évesen lett az első párkapcsolatom, tehát a 18 is még bőven belefér pár nélkül. Ráadásul most itt a covid, lehetetlen ismerkedni, barátkozni. Semmi baj nincs abból, ha később talál párt, legalább lelkileg és testileg is érettebb lesz, jobban fogja ismerni magát és hogy mit akar, mire vágyik.
2021. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt annyi idősön, pedig érdekelt az ellenkező nem.
2021. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy te ki vagy a kérdésben, de az én nővérem SOHA nem vitt haza bemutatni senkit egészen kb 33 éves koráig. Jelét sem mutatta, hogy lenne e esetleg valaki az életében. Szórakozni, bulizni nem járt. Soha nem aludt máshol csak otthon. Nem tudtunk róla, hogy van e esetleg valaki az életében. Soha nem is említette, hogy tetszene neki valaki. Na úgy 25 éves kora után fordult meg a fejemben, hogy lehet, hogy nem a fiúkat szereti. Aztán egyszer csak 33 éves kora után leakasztott egy pasit valahonnan (fogalmam sincsen, hogy hogyan ismerkedtek meg). Az esküvőn találkoztam vele először. Azóta van gyerek is és boldogok. Ha 18 évesen mév nem fiúzik valaki az nem jelenti azt, hogy leszbikus.
2021. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen szülőkkel komolyan mondom nem tudom mit kéne csinálni....


Én 20 vagyok, soha semmilyen jellegű kapcsolatom nem volt, mégis az ellenkező nemhez vonzódok, nem vagyok semmilyen speciális szexuális.


Nem akarok kapcsolatot, nem akarok senkihez igazodni, a sajat életemet akarom menedzselni.


Anyuka tessék magába nézni, amúgy sincs semmi köze az ilyen dolgokhoz.


Ha megtudnám, hogy édesanyám ilyeneken gondolkozik, minden nemű kapcsolatot megszakítanék vele.

Gyakorin kérdzegetni, hogy leszbikus-e a lánya. Hát meghalok. Nagyon nagyon gáz.

2021. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmire, nekem sem volt 18 éves koromig.
2021. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülőknek ehhez semmi köze. Én nem mondanám el a szülőknek. Lehet, hogy van valakije csak nem mondja. Vagy tetszik neki valaki, de nem jön össze.
2021. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
21 évesen volt az első fiúm (nem maradtam le semmiről).
2021. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
91%
Hát hogy még szűz..
2021. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem kombinálnék. Lehet nem tartja magát alkalmasnak egy kapcsolatra, lehet későn érő típus. Ráér még.

22/L

2021. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!