Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most komolyan,normális hogy...

Most komolyan,normális hogy anya bejön hozzám fürdés közben?

Figyelt kérdés
Nem azért mondom,szeretem őt de ez már rohadtul zavaró.Bejön,pakolászik lalala és nyugodtan kimegy,kitárja az ajtót.Hogy mondjam meg,hogy a kicsi lánya nem 8 éves és ez baromi kellemetlen?Hozzátok be szoktak így menni?
2021. ápr. 18. 21:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%

Zárható ajtó, retesz, kitámasztod valamivel. Legyél életképes, ha már nem 8 éves kicsi lány vagy.

Tudom, azért meg ordítana, blablabla, lalala.

2021. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

Hogy mondjam meg,hogy a kicsi lánya nem 8 éves és ez baromi kellemetlen?


Pont így ahogy leírtad.

2021. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
30%
nem
2021. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
8 évesnél több vagy, de valószínűleg nem sokkal, ha annyit nem bírsz neki mondani, hogy ez téged zavar és ne csinálja.
2021. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan úgy mondd meg, ahogy itt leírtad. Néma gyereknek anyja se érti a szavát, ha nem mondod neki akkor ő nem fogja tudni, hogy neked ez rossz.
2021. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

aha,ezt így szórol szóra?az baromi jó lesz...

nem akarom megbántani.bár igaz a kérdés az volt, hogyan mondjam meg.javítok:hogyan mondjam meg kedvesebben?

jó lenne odavágni csak az a baj h a családban nagyon senki nem érzni cikinek ha pucéran látja a család többi tagja,csak nekem kellemetlen.

2021. ápr. 18. 21:44
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha zuhanymaszti közben nyit rád akkor pláne kellemetlen. De alapból is az. Ha felnőttnek érzed magad akkor meg is tudod beszélni vele felnőtt ember módjára ezt a helyzetet. A szemében te még mindig anyuci pici lánya vagy, ne haragudj rá ezért, csak mondd meg neki hogy téged ez már zavar ennyi idősen és legyen kicsit tapintatosabb.
2021. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
90%
Szia, szerintem beszéld meg vele úgy, hogy megkéred az alkalmas pillanatban, hogy amikor te zuhanyzol akkor, ne jöjjön be, mert téged ez zavar vagy ha szeretne valamit, akkor meg kopogjon.
2021. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Mit kell színezni? Basszus, normális hangbemben, emberi módon mondd meg neki, hogy ez téged zavar és hogy megkéred, ezt ne csinálja többször. Ha megsértődik vagy akármi, az már őt minősíti.
2021. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

#1


Az én anyám konkrétan addig rángatta egyszer az ajtót, hogy az akasztó kiszakadt, szóval azzal se menne sokra a kérdező...

2021. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!