Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nagy elvárás...

Szerintetek nagy elvárás lenne egy picivel több idő a fürdőszobában?

Figyelt kérdés

Összesen negyed órám van arra hogy este elintézzem a dolgaimat a fürdőszobában. Ki is van írva az ajtóra hogy ki hánytól hányig megy, és hogy ha kicsit is tovább bent maradok, anyám már dörömböl az ajtón hogy neki ez kell, az kell, jöjjek már ki. 16 éves lány vagyok, ennél kicsit több időre lenne szükségem. Félreértés ne essék, nem akarok órákig tollászkodni, csak a 15 perc helyett egy 20-25 percet bent lenni. Elmegyek WCre (egyben van a fürdővel), lezuhanyozok, bekenem az arcom és a kezem krémmel, meg pattanás elleni folyadékkal, kibontom a hajam és megfésülködök, fogat mosok ilyesmik és már rég elment a 15 perc. Ha hajat akarok mosni arról már ne is beszéljünk.


Anyám folyton benyitott, ezért egy ideje kulcsra zárom az ajtót, de azóta kint pattog és dörömböl hogy neki kell valami bentről, a húgomnak kell egy törölköző, az öcsémnek WCre kell mennie (még csak nem is az öcsém szólt hogy kell neki) vagy ő akar fürdeni. Felajánlottam hogy előttem zuhanyozzanak le mind, utána megyek én, de akkor meg "hangos lennék".


Nem akarok feleslegesen veszekedni, ezért először tőletek kérdezem: nagy elvárás lenne hogy 20-25 percet lehessek bent?



2020. ápr. 30. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Ez egy kamu kerdes
2020. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Mi benne a hihetetlen?
2020. ápr. 30. 22:40
 3/17 anonim válasza:
95%

Ez mi???

Te katonai táborban élsz?

Ez szerintem nem normális.

2020. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Haaat,en meg soha eletemben nem hallottam ilyesmit, hogy egy csaladon belul, ki legyen irva az ajtora az,hogy ki mennyi ideig lehet a furfoben...

Ha ez tenyleg igaz,hat......

2020. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Fürödj délután.
2020. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Krémezni, fésülködni tudsz kint is. Wc-re menj korábban vagy később. Oda csak nincs beosztás.
2020. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
99%
Normál esetben nem lenne nagy elvárás, de mivel elég sokan használtok egy fürdőszobát, és ilyen katonás rend van (ami számomra is furcsa), így elgondolkodtató.
2020. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez nem normális, de komolyan. Anyukád szellemi vagy lelki beteg?
2020. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
Most ha 20 percet kapnál 15 helyett, az boldoggá tenne?
2020. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Kremezes a sajat szobadban megoldhato. A pattanasok lekezelese is. Ha nem akarsz feszkot ezt fogadd el nyilvan nem veletlen lett beosztasotok. En fwlnottkent nem.kremezek a furdoben. (Ha nagyon nezni akarod a tukorben hova kened az arcodra, kkor arra jo egy kicsi zsebtukor is vagy sminkes tukor) a pattanasokat meg gyorsan le lehet zavatni bekenes szempontjabol.

Vki irta vecezni tenyleg menj el "kulon" (ha sikerul). Alpbol meg menj ugy be, hogy megfesulkodtel az eloszobaban vagy szobadban es felfogtad a hajad, igy zuhanyzas utan eleg gyorsan kifesulheted. Nehany egyeb idosporolos tipp: ha ugyis a furdoben van a vece es elotte mesz vecere mar egybol puceran ulj vecere, kozben mosd a fogad. Vagy mikozben zuhanyzol mar mosd a fogad. Mikor bemesz mar alig legyen rajtad ruha (hogy vetkozessel se teljen az ido pl.polo bugyiba legyel kezedben vidd be a tobbi szennyesed), kijonni gyere ki torolkozobe csavarva es oltozz fol a szobadban (ha vn sajat).

Hajmosas: nincs suli, ezert nem.hiszem hogy valamikor napkozben amikor biztosan nincs isobeosztas es online ora se ne tudnal elmenni hajat mosni...masreszt ha azert nem szolnak szaritsd kint a hajad pl. sajat szobadban.


Nalunk is majdnem lett beosztas, de vegul.idokorlatozastmondtunk ki. 6-an hasznaltuk azt az egyszem furdot es köztuk.volt 2 nagykamasz. Igaz a fiu tobbet tollaszkodott, mint lany. Mar reggel iskolaba/munkaba i dulaskor katasztrofa volt. Este meg siman mindenki kepes lett volna 40-50 percre bekoltozni. Hajszaritas sokaig rejtely volt nekem, hogy felhosszu hajra hogy tartott 25 percig? Amikor semmi hajformazas, besutes fonas akarmi nem volt, mikozben en maxi.um 10 perc alatt merevszarazra szaritom a hosszu hajam. Aztan miutan a hajszaritast a kamaszoknak kitiltottuk furdobol meglett a megfejtes: csk fujattak fujattak a hajuk kozben nyo.modtak a telefonjuk es hat olyan jol esett az a kis meleg (ergo eszre se vette hogy mar reg szaraz a haja...)

20-25 perc igenis sok. Kerj heti 1-2 esetben ennyit. Valakivel akinek a sajat 15 perce boven sok.alkudj es anyadsal is beszeld meg.

2020. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!