Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként volt már olyan...

Szülőként volt már olyan "kiszemelted", akit szívesen láttál volna gyereked házastársaként?

Figyelt kérdés
Nem arra gondoltam, hogy beleszóltál gyermeked párválasztásába, de titkon azért örültél volna, ha vele jönne össze. Vagy el is mondtad neki, kinek örülnél szívesen?
2021. ápr. 22. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki csinálja ezt, de nem hangoztatják általában.
2021. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Anyum ilyen.

Utálom az ilyen megnyilvánulásait. Nem szeretem azt, amikor ilyen mértékben belefolyik a magánéletembe. Tudom, hogy jót akar nekem, de ez számomra akkor is visszatetsző...


22F

2021. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
anyám egy időben utalgatott rá, hogy xy-t szívesen látná a családban
2021. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyam adott 1-2 tippet hogy kinek orulne de olyanok akiknel eselyem nem lett volna xD

Vegulis kedveli a felesegemet csak azt sajnalja hogy nem tudnak beszelni mert a felesegem nem tud magyarul.

2021. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Anyu nagyon reménykedett, hogy összejövök egyik általános sulis osztálytársammal. Sokszor is járt össze a srác anyjával, hogy addig én meg a srác együtt játszunk. Aztán pár évig megszakadt a kapcsolat, amikor anyut felkereste a barátnője akkor beszélgettek, hogy mizu a gyerekekkel. Rendes elszomorodott amikor megtudta, hogy a srácnak van barátnője :D


18l

2021. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk az anyai nagyszüleimnél volt úgy, hogy volt kiszemeltje

a nagypapinak is meg a nagymaminak is és ez két különböző pasas volt, anyám meg végül egy harmadikat választott, a fatert.

2021. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok szülő de én többször voltam már ilyen “kiszemelt”.

Legdurvább volt mikor egyik haverom anyja elvitt magukkal a srácnak ágyat venni, hogy próbáljam ki én is, nekem mi tetszik de mindezt “olyan” hangsúllyal 16 éves korunkban :D

Pár éve beszélünk újra a sráccal, anyukája állítólag a mai napig emlegeti hogy miért nem fűzött be :DD

2021. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
7: sajnálom
2021. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim és a párom szülei is évekig hangoztatták. Majd miután fiatalon mindketten elváltunk az apáink addig csurtek csavarták a dolgokat amíg össze nem jöttünk. Életem legjobb döntése volt. Imadjuk egymást azóta is . Együtt élünk és esküvőt tervezünk.
2021. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7es, de te fiú vagy, vagy lány ? :D

(Hidd el, lehet ez még cikibb is xDDD)

2021. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!