Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi késztethet arra egy anyát,...

Mi késztethet arra egy anyát, hogy azt mondja a 17 éves lányának, hogy költözzön el otthonról?

Figyelt kérdés
Itt arra célzok, mit kell tennie a lánynak, hogy az anyja azt mondja, költözz el innen apádhoz, látni sem akarlak?

2021. máj. 1. 08:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Én például így reagálnék arra, ha bizonyítottan kikezdene/felajánlkozna a páromnak.
2021. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
Megdugatja magát az anyja pasijával.
2021. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Csak volt valami előzménye.... a lány az apukához húz? Gyakran odavágja az anyjának hogy az apjánál mindent IS lehet, meg több a pénz? Mert akkor bizony besokallhat az anya is, főleg hogy neki jut a küszködés rész, az apukának meg a haverság.
2021. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha az anya számára - minden jó szándékú nevelést, minden lehetőséget, elbeszélgetést kipróbálva - kezelhetetlen állapot jön létre.
2021. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%

Milyen hülyeség ez a "mindent IS lehet" szöveg újabban?? Magyarul a "mindent lehet" a normális, az is-nek semmi értelme itt!


A kérdésre: rengeteg minden állhat mögötte, ezt kivülröl nem kehet tudni.

2021. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

En ilyet azert kaptam, mert kupis volt a szobam. Haromszor vagta a fejemhez, hogy takarodjak, a harmadiknal koltoztem.

A sors fintora, hogy kb 3 eve napi szinten o ugyanezt kapja nevelofateromtol.

2021. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha kezelhetetlen, agresszív és bunkó a gyerek.
2021. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Lol. :D leirtam egy megtortent sztorit, erre le lettem pontozva...
2021. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy az is, aki kiírta, hogy a mostohaapja előtte meztelenkedik? Akkor szerintem anyukád féltékeny, ennyi.
2021. máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kérdés ezotéria kategória.

Nem vagyunk gondolat olvasók. Nem ismerjük sem a családképet sem a lányt, sem a bölcs megmondót.


Tippek vannak, miért jó elköltözni otthonról. Kezdem a két extrém példával:

- pl a tinik mindent jobban tudnak és mindig a szülő a hülye, ők bezzeg. Na ilyenkor jó elköltözni, hogy önállóságot tanuljon és megtanulja tisztelni, amije van.

- A szülői otthon bántalmazó (én esetemben), ilyenkor bármi jobb, még télen az utca is. Ezért jó elköltözni. Nekem 20 évesen sikerült. Azóta sem bántam meg, bár előbb tudtam volna döntést meghozni. Fél év az utcán nem vészes. Ki lehetett bírni. Igaz, akkor olcsók voltak az albik, nem úgy mint ma.

- világot akár látni a gyerek, nyelvet akar tanulni, jó karriert akár építeni. Ezekhez kell egy külföldön eltöltött év. Ott valami, bármilyen meló, ahol minimálisan azért kell emberekkel beszélni napi szinten.

- van egy idősebb pasija, akit a szülei tiltanak, és neki már van ház, auto, fix jövedelem, nagy farok és sok egó. A szerelem nagy, a lány rá akar startolni a szüljünk Orbánnak fiatalon programra, mert tudja, hogy fél év kamu munka után több pénzt lehet kapni támogatásokkal, mint 15 év kemény munkával. Így 3 gyerek után 30 milliót zsebbel be, amit egy szenior mérnök, vagy egy sebész keres, nem egy csitri. Szóval úgy dönt, hogy boldogságot keresi a gyerekkel és nem a szenvedést a munka végtelen szopás jelentő, ideg örlő és egészség károsító világában. Ezért A elköltözés es a kitartott feleség milliomos jövő inkább opció, mint a válság előtti vacak fizetésekből vergődni.

- A gyerek az anyjánál lakik. De elege van belőle. Az apjánál akar lakni. A költözés megoldás.

- A gyerek felügyeleti joga káosz és sem apja sem anyja nem kezeli normálisan a helyzetet. Egy rokon befogadná. Ő kapná a gyerek tartást. Ráadásul közelebb lenne a suli és a haverok, nem falun, hanem a városban. Rokonhoz költözés jó megoldás. Hétvégénként meg szülővel közös program kizárólag nyilvános helyen, ahol tud viselkedni. (rokonnál pont ez a szitu)


Van még ötletem, de ez tényleg ezo... Találgatni a sötétben, bekötött szemmel egy meg nem töltött puskával...

Szóval inkább megyek főzök kaját a családnak.

2021. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!