Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednéd a 17 éves lányodat...

Engednéd a 17 éves lányodat egy 25 éves pasival járni?

Figyelt kérdés
Igazából egyszer találkoztam az ürgével mikor a lányom egyik hétvégén hazahozta, különösebb gond nincs vele de azért kicsit aggódom.
2021. ápr. 14. 23:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Istenem... Egyre őszülök ezektől a kérdésektől... Miért is lenne gond ezzel, hogy egy idősebb sráccal jár? Én csak 20 éves vagyok, vagy talán már ez a 3 év se férne bele egy paranoiás szülőnek?
2021. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem hogy tizenhét évesen a véleményemre szorul a gyerekem. Ha kérdezné, megmondanám neki hogy aggódom, de BENNE és a döntéseiben bízom. Ha esetleg valami rosszul sül el, akkor meg ott lennék neki. Mindentől nem tudom, és nem is akarom megóvni.
2021. ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

Akár 30-35 évessel is.

Bár ragaszkodnék hozzá hogy mutassa be,elbeszélgetni vele hogy normális e.

2021. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Azért ha egy harmincöt éves kamasszal kezd, azzal általában gebasz van.
2021. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
64%
Keményen megfogják döngetni a lányod, de ez úgyis csak idő kérdése volt. Inkább támogasd őket.
2021. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Mert ha nem engedném,hogy akadályoznám meg? Szobafogság? Aztán 1 éven belül nagykorú, és abban a pillanatban el is költözne a pasihoz. Ezt nem lehet tiltani és nem is lenne értelme.
2021. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
8 év korkülönbség nem kevés. Ha normális, akkor nem mindegy? Inkàbb jàrjon egy értelmes 25 éves sràccal mint valami beképzelt 17 éves kis menő gyerekkel aki ott hagyja a leghamarabbi adandó alkalommal.
2021. ápr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
43%
Nem vagyok anya, de a véleményem a lányod szempontjából fontos lehet. Az biztos ha minél jobban visszatartanád, annál jobban vele szeretne lenni. Nincs is baj a kapcsolattal, szerelemmel. Viszont anyai kötelességed hogy felvilágosítsd erről-arról. A párom és köztem 7 év különbség van, viszont a 20-as éveinkben járunk. Viszont lehet hogy eltérőek a gyermeked témája egy 25 évessel.
2021. ápr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
A 17. születésnapom előtt 1 hónappal jöttem össze az első barátommal, aki akkor 23 vagy 24 éves volt (már nem emlékszem rá). Fél évet voltunk együtt, semmi probléma nem volt a korkülönbséggel.
2021. ápr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Mi baj lenne vele?? Legalább az már éretteben gondolkodik meg 25 évesen már az tervezi az életét ha szerencséje van a lányodnak akkor vele együtt tervezi a kis 18-19-20évesek ezek mind még csak most bulizgatnak hülyére veszik a lányokat makd 25-26fele jön meg az eszük ha meg jön én 27 vagyok és kb25fele értem meg arra hogy el hagyjam a gyerekes énemet na jó még vannak gyerekes húzásaim de már van egy házam eltartom magam akkor nem mind1 ha néha kicsit gyerekes vagyok? Az a lényeg eltudom magam tartani fizetem a számláimat van egy házam. Inkább legyen a lányod 25évessel mint egy taknyossal
2021. ápr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!