Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális anyák napján?

Ez normális anyák napján?

Figyelt kérdés

Hazajöttem az édesanyámnak egy nagy virágcsokorral és a nevelő apám is vett az én anyámnak, anyák napján virágot és féltékeny lett a csokromra...én még ilyet nem láttam...az anyám neki kezdte köszöngetni.



Ez normális dolog



2021. máj. 2. 10:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
nem
2021. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem normális. Beszélj anyáddal, hogy milyen a nevelőapád,hátha kidobja.
2021. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Szóval az anyád a nevelőapád anyja? Érdekes.
2021. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát megmondom őszintén, soha az életbe nem kerültem még ilyen kellemetlen szituációba...még anyák napján is legyek tekintettel erre az emberre...anyák napján merészeltem egy ízléses, nagy csokorral beállítani, erre megjegyezte, hogy mennyivel szebb, mint az ővé és elérzékenyült,erre az anyám elkezdett mentegetőzni, hogy milyen szép mindkettő és hogy neki köszöni..stb.


Mi a **sz, már elnézést!


Állítólag az 1 hónappal korábbi szülinapi alkalomkor nem vitt az anyámnak semmit és most pótolta be...anyák napján, basszus...


Bocsi, de kikellett írnom magamból, mert ez súlyos volt 🙏😶

2021. máj. 2. 11:30
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Ez az oldal kérdésekről és válaszokról szól, ha panaszkodni akarsz, meg kiírni magadból a bánatodat, akkor írj blogot, posztolj facebookra.


Egyébként ezek szerint te is ugyanolyan féltékeny vagy.

2021. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Nemnormális. Nevelőapud elcseszte az anyák napját grat neki
2021. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
A nevelőapád,vagyis inkább anyád faszija igazi seggfej. Vigyázz vele, lehet hogy útban vagy neki.
2021. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy elfelejtett szülinapot ne anyák napján akarjon bepótolni az idióta.
2021. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon gáz.
2021. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Savlekotő ***** válasza:
93%
Nem normális.
2021. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!