Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám kezd teljesen megőrül...

Az anyám kezd teljesen megőrülni mit tegyek? 20/F

Figyelt kérdés
Agyi betegsége van teljesen bolond sajnos ezt kell mondanom. Nem bírunk vele, beteg apukamnak aztmondja bárcsak meghalna , teljesen megaláz engem is. Rendőrségi ügye is volt ebből kifolyólag és annyit se kapott hogy pszichiátriai intézetbe tették volna. Semmit. Muszáj innen elköltöznöm most érettsigizek de egyszerűen képtelen vagyok otthagyni apát, ő nem akar jönni csak tűri hogy anyám alázza mert beteg és nem hergelheti magát. Mit csináljak kérlek segítsen valaki. Muszáj vagyok kiirni magamból
2021. máj. 12. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Menj el ha tudsz. Ha apád nem akar menni, az az ő döntése, de te a magad életével foglalkozz elsősorban.
2021. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Az elso leirta amit gondolok. En is hasonlo helyzetben vagyok annyi kulonbseggel hogy anyam szemelyisege egyszeruen kiallhatatlan nem kepes egy ember sem megmaradni korulotte.

A legfontosabb: nem engedheted meg magadnak hogy felaldozd a sajat eleted masok eletenek oltaran! Ez nem onzoseg ez a sajat megmaradasod vedelme.

2021. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
20 évesen saját magadért vagy felelős. Apád döntött. Ha te is maradsz, többet nem fognak komolyan venni semmi másban. Sajnálom.
2021. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
#2-es mi történt hogy anyukád ennyire kiálhatatlan lett?
2021. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Valami nyugi bogyót nem szed? Mi lett vele?
2021. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%

Azért az hogy sikerült, hogy csak 20 évesen érettségizel?

Megsúgom akkor kerül pszichiátriára ha a mentőt és a rendőrt is kihívjátok (tapasztalat), csak a rendőrség nem teheti meg.

2021. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Év vesztes, bukott..., Későn kezdett, pótol stb
2021. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szakmai vizsgázok , már 2 éve érettsigiztem csak nem gondoltam hogy lényeg 😅
2021. máj. 12. 22:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen agyi betegsége van? Téveszméi vannak? Hallucinál? Vagy micsoda? A kezelés is megoldás lehet! Akkor elviselhetőbb lenne. Amikor pszichotikus állapotban van, ha erről van szó, ki kell hívni a mentőket, zsarukat, ahogyan írták.
2021. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Én is 20 évesen érettségiztem. Évvesztes vagyok és 5 éves volt a gimi.
2021. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!