Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is kezd anyám...

Szerintetek is kezd anyám megőrülni? A média teljesen átmossa az agyát?

Figyelt kérdés

Tegnap a kanapén a párnák mögé becsúszott a bicskám. Anyám már másodszorra találta meg. (Van rajta egy kisolló körömvágó csipesznek használom). Tévét szoktam nézni, és tegnap is néztem és a terrortámadásokról volt szó, erre elkezdett olyanokat mondani, hogy biztos azért "dugtam el", hogy leszúrjak valakit. Meg hogy egyszer ment egy dokumentumfilm a Viasat Exploreren a terroristákról és azóta azt mondogatja, hogy ilyeneket nézek és ez ennyire érdekel. Akkor elkapcsoltam egy másik adóra, abban meg rákos betegekről volt szó, akkor meg az volt a gond, hogy ezt "élvezem". Aztán másnap megint bekapcsoltam a tv-t, mindenhol szappanopera, reklám meg béna régi filmek, megint ment egy dokumentumfilm, hogy mennyi minden került az emberi testbe (például lenyeltek véletlenül tárgyakat az emberek, meg baleset következtében belekerült valami a testükbe), akkor meg hogy milyen nem normális hogy ilyeneket nézek és ez érdekel. Komolyan mondom nekem ESZEMBE SEM JUTOTT, hogy ilyenekre gondol, hogy leszúrok valaki.... Mert az öcsém valami kisebb játéka is becsúszott a párna mögé arra meg azt mondja, "azzal nem lehet embert ölni", én meg "rejtegetem".. Mondom annál a fogpiszkáló bicskánál még egy olló is élesebb.

Régebben volt kórházban infúzióval nyugtatóterápián kezelve, mert a régebbi munkahelyén a főnöke semmibe vette, és "idegileg kikészült", de ez már kb 1 éve volt.

Aztán eltereli a témát, hogy nem megyek el itthonról, mikor kérdezem hogy hova is menjek szerinted, "valami fesztiválra például mint a korombeliek". De szerintem nem lehet mindennap fesztiválokra járkálni, és nem is nagyon szeretem a tömeget. Szóval teljesen érthetetlen a viselkedése. A média ennyire átmoshatta az agyát? Amikor nekem eszembe sem jutottak ilyen dolgok amiket mondott, aztán elkezdett arról beszélni, hogy "átmossák az európaiak agyát a fizetség reményében aztán nem pénzt kapnak hanem meghalnak", mikor mondtam, hogy ezek közel-keleti terroristák mind.


Teljesen ledöbbentem. Hogy lehet, hogy ilyenek jutnak eszébe? Szerintetek mit érdemes csinálni ilyen helyzetben?


2016. júl. 23. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a média hatása.
2016. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Anyád beteg sajnos.
2016. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Beteg, de ne fogd a médiára.
2016. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Egész egyszerűen beteg.
2016. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is.


Tegnapelőtt meg egy (szerintem tök érdekes) műsor ment, hogy emberek visszatértek a klinikai halálból és meséltek róla (Life Network-ön ráadásul 16 karikás), akkor meg megkaptam, hogy a halál érdekel engem, meg azért játszom lövöldözős játékokkal a gépen, meg nézek ilyen műsorokat.


De már nem tudok mit tenni sajnos, ha ez megy.

2016. júl. 23. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy újra pszichésen, idegileg kezd kikészülni. Talán érdemes lenne az orvosához terelni, ha nem jár.
2016. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Huhh hogy bírod mellette?Belőlem már rég kijött volna az állat és ordibálni kezdtem volna vele(tudom,tudom heves természetem van).Ha van rá lehetőséged húzd el a csíkot máshova (pl.baráthoz)ahol anyud nem tud piszkálni
2016. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem anyud orulhetne h dokumentumfilmeket nezel, nem szappanoperakat, meg ilyen ertelmetlen dllgokat.. es igen, el kellene kuldeni az orvosahoz..
2016. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jár orvoshoz? Mert ha nem akkor kéne.
2016. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már rég nem jár dokihoz. Csak 2-3 napig volt ott 1 éve, de hiába mondom neki, hogy szerintem lehet vissza kellene menni, úgy csinál mintha nem hallotta volna.
2016. júl. 23. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!