Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmennétek nyaralni a szüleite...

Elmennétek nyaralni a szüleitekkel?

Figyelt kérdés

Idén a szüleim valamilyen tengerparti országba akarnak menni nyaralni busszal. Nekem nem igazán van kedvem menni, idén volt az utolsó évem középiskolában, mint tudjuk nem egészen normális keretek között, szeretnék a vizsgák után pihenni, és számomra a nyaralás nem biztos, hogy teljesen az lenne.

Nyilván mondhatnám azt, hogy menjenek nélkülem, de van egy 25 éves nővérem, aki viszont menni fog velük és akkor jó eséllyel az lenne a baj, hogy én miért nem, stb.

Lehetne az is, hogy mondjuk én a barátaimmal megyek nyaralni vagy hasonló, de több napos, egy hetes idén nyáron valszeg nem fog összejönni, hanem mindig 1-1 nap, emiatt azt sem akarom, hogy azt gondolnák, hogy én itthon a panelban akarom tölteni az egész nyarat.

Mit tennétek a helyemben? 19F



2021. máj. 14. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Biztos hogy mennék. Nem mondanék le egy tengerpartról sem holmi buszozás miatt. Nem értem azt írod pihenni akarsz. Hát egy tengerparti nyaralás erről szól.
2021. máj. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennék. Sok alkalmad már úgysem lesz velük nyaralni, lassan indul az önálló életed.
2021. máj. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért elég érdekes, hogy a szüleiddel nem mennél el kirándulni, mert kifáraszt, míg a barátaiddal mennél ha lenne rá lehetőség. Az utóbbi eset nem fárasztana ki ugyanúgy? Nem kicsit sántít ez mindenhol.
2021. máj. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Biztosan mennék, ha nem kiállhatatlanok a szüleid. Én számtalanszor utaztam busszal angliába, görögországba, és imádtam. A buszon nem lehet semmit csinálni, csak pihenni, olvasni, filmezni, ami nekem pont jó, mert amúgy aktív nyaraló vagyok. Simán kibírható a külföld meg kiszakítja az embert a hétköznapokból már önmagában azért, mert mas emberek vesznek körül. Ki nem hagynám.
2021. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én mennék. Utolsó nyarad, ne otthon töltsd!
2021. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!