Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 vagyok, de még mindig...

19 vagyok, de még mindig anyám veszi nekem a boxereim , én nem kérem meg rá, magától veszi nekem , szerintem túltolja, de valahogy nem tudom rávenni magam , hogy leállítsam , hogy lehetne finoman hogy ne elgyen ciki?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 00:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Ha akarja, vegye. Miért ekkora baj ez, rá van írva hogy from your mother?
2021. máj. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

hát nem midnig az ízlésemnek megfelelőt veszi, hogy finoman fogalmazzak...

Elmodntam egy haveromnak is, és ő mondta hogy neki nem vesznek boxert már jó ideje akkor döbbentem rá, hogy lehet hogy ez nincs annyira rendben hogy nekem meg igen...

2021. máj. 15. 00:49
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Akkor max. ne hordd, hátha észreveszi. Vagy tedd át hozzá :D
2021. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Pedig muszáj lesz szólni neki, mert akkor soha sem leszel önálló. Mond meg, hogy magad szeretnéd vásárolni a ruháidat.
2021. máj. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
megpróbálom :(
2021. máj. 15. 01:19
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Én ilyen idős koromra rég úgy voltam vele, hogy - amíg tanultam és a szüleim tartottak el - szóltam, ha valamire szükségem volt (pl. ruha), kaptam rá pénzt és elmentem, megvettem magamnak.

Az szerintem normális még, ha hébe-hóba meglepnek 1-1 ruhadarabbal, mert úgy látják az adott fajtából kevés van. Ilyen tipikusan a zokni. Néha én is kaptam fehérneműt is, bár én nem bonyolítom túl, minden ruhadarabból szinte sima feketetét hordok, nehéz eltéveszteni. Aztán néha akad 1-1 rokon, aki úgy dönt, szegény gyerek, majd én adok neked valami színeset, na azok mennek a fiók aljára: kidobni nincs szívem, de mivel nem tetszik, nem is hordom.

2021. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
En szeretem az ingyer cuccokat akkor is ha szarabb mint amit en vennek ugyanebbol penzbol. Gondolom 19 evesen nem duskalsz a penzben. De te tudod, ha elmondod hogy magadnak akarod venni nem hiszem hogy megsertodik.
2021. máj. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%

Állítsd le anyádat, különben azon kapod magad, hogy harminc éves korodban is vásárolni fog neked minden sz.rt, mert azt hiszi nélküle életképtelen vagy.

Nem nehéz, odaállsz és megmondod kerek perec, hogy ne vásároljon ilyesmit, mert úgyse fogod hordani, ha nem a te ízlésednek való. Ennyi, nem bonyolult.

Amúgy egy 19 évesnek nem is értem minek vásárol fehérneműt ajándékba az anyja. Póló vagy ing még azt mondom okés, de gatyát venni egy felnőttnek? Gáz.

2021. máj. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Kétgyerekes családapa vagyok, anyukám a mai napig vesz nekem alsógatyát, zoknit, pólókat random módon. Csak hogy amikor jön, mindenkinek hozzon valamit. Én örülök neki, évek óta nem volt gondom ezekre. Feleségemnek pólókat vagy leggingseket szokott hozni. Szerencsére jó az ízlése, mindenki örül
2021. máj. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj, de ki mossa tisztára az alsó gatyáidat? Gondolom ő. Az, nem probléma?


Szerintem lehet normálisan is kommunikalni ezt, megmondani, hogy te szeretnél választani, mert pl. Cikiznek emiatt a suliban, torna órán, stb. Stb. Úgy hogy ne bántsd meg. Biztos jót akar és örömet okozni..


.... És Lehet üzenet értéke van, hogy új gatyát kapsz...

2021. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!