Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti belemennétek abba,...

Szülők, ti belemennétek abba, hogy a gyereketek 18 és 20 éves kora között ne járjon dolgozni, mert nyelvvizsgázik minden nyáron gyorstalpalóban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 18:05
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Egy angol és egy olasz felsőfok a cél három év alatt, érettségi előtt.
2021. máj. 16. 18:06
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha az év többi részében tanul, akkor igen.
2021. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Úgy érted megengedem-e neki, hogy ne nyárimunkázzon gimnázium alatt? Nem is értem, ez mikor lett elvárás basszus. -_-
2021. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Rengeteg helyen elvárás a nyári diákmunka szülőknél, sokszor évközben is. Ha nem tanul, nem segít otthon, akkor dolgozzon.
2021. máj. 16. 18:12
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

#4: Igen, ha nem tanul, és otthon se csinál semmit évközben, akkor igen, dolgozzon! Ne diákmunkát, rendesen!

De ha évközben egyébként tanul, otthon besegít, akkor nyáron nem várják el, hogy diákmunkázzon, ha helyette nyelvet tanul. Nem is értem, az első válaszom miért lett lepontozva...

2021. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Én egy felsőfokú + egy középfokú nyelvvizsgával érettségiztem, nyáron készültem mindkettőre. A szüleimnek ez több, mint rendben volt. Mellette segítettem otthon. Nyilván sokkal több szabadidőm volt így is, mint mióta dolgozom, de tiniként ez talán ne legyen már baj.
2021. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

"Ha nem tanul, nem segít otthon, akkor dolgozzon."


Hát ez szerintem minden épeszű embernek egyértelmű, nem?


Te tanulsz. Nem értem mi a probléma. Mondjuk egy nyári munka szerintem simán belefér: egy kis fizikai aktivitás a tanulás mellett. De az én gyerekemnek sosem volt kötelező iskola mellett dolgoznia.

2021. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A barátom nem akarja, hogy hétvégén dolgozzak. Tavaly vírus volt, viszont napi négy órát angoloztam
2021. máj. 16. 18:22
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem,csak tessék dolgozni menni .
2021. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

"A barátom nem akarja, hogy hétvégén dolgozzak"


Nos, nem a barátod az, aki dönt ebben a kerdesben


Amugy az hogy van, hogy 20 evesen akarsz erettsegizni?

2021. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!