Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák szeretitek ha haza...

Anyukák szeretitek ha haza megy a felnőtt gyereketek? illetve akik külön laknak,mennyit jártok haza ?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és 1 éve lakok külön ( 50 kmre ) , anyukám 1 szer volt nálam,én viszont járok haza sűrűbben, havi 1 szer változó de 3-4 napra.

de mindig a kifogás van ,szájhúzás. nem szereti ha jövök. ha ittvagyok azt kérdezi folyton mikor megyek már. barátnőinek azt mondogatja hogy már megint itt vagyok gúnyosan.

ezért már gyomorideggel járok.


ti akik külön laktok,mennyit jártok haza ? titeket szívesen látnak?

illetve anyukák akiknek kirepültek a gyerekei.



2021. máj. 20. 01:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
89%
Ha gyomorideggel jársz haza, akkor egyáltalán minek mész? Mondjuk nem is értem, miért kell 3-4 napig ott lenni. Igazából neked a haza már a saját otthonod, ahova külön elköltöztél, nem?
2021. máj. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
95%
Ne aludjál ott egyáltalán, a látogatást is hanyagold, maximum heti egyszer menj pár órára. Ha anyám ilyeneket mondana, ráadásul ha nem is csak viccből mondja, szerintem meg is szakítanám vele a kapcsolatot.
2021. máj. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
97%
Minek mész haza akkor ha csak ideges leszek olyankor ,menj kevesebb időre és ritkábban.
2021. máj. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
95%
Engemet többet nem látna, ha igy beszélne. 500 km-re lakok az otthonomtól, korona előtt 2-3 havonta mentem. Egy hétvégét, néha egy hetet töltöttem otthon. Lehet néha édesapám terhére voltam, de sosem tette szóvá, és mindig várt haza.
2021. máj. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
97%
24 éves, egyetemista, 250 km-re, dolgozik is. Bár többet tudna jönni, mint havi egy hétvége ;(
2021. máj. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim válasza:
97%
21 éves egyetemista, 70 km-re lakik és egy határ is elválaszt bennünket. Alig várom hogy hazajöjjön. Szerintem normális dolog ha ilyen korban önálló életet él, de nem szakad el a családtól. Ez a neveléstől és a kialakitott kapcsolattol függ.
2021. máj. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
84%

Anyad egy seg*fej. Vagy nem kedvel, vagy csak szeretne tök egyedül lenni, de rosszul adja tudtodra.

Masreszrol, hagyjuk mar ezt a dumat, hogy jujj gyomorideggel megyek oda. Basszus, akkor ne menj. Senki nem akaszt kötelet a nyakadba hogy indulj.

Menj havonta akkor ugyanugy, de csak egy napra. Ott se aludj. Reggel mesz, este jossz. Ha valtozik, akkor tartod ezt a menetrendet, ha nem, akkor már csak hat hetente mesz egy napra. Ha nem valtozik semmit, leulsz vele beszelni, hogy ha havonta egy napra nem tud vendegul latni ugy, hogy ne pofazzon, akkor legkozelebb a temetesen nyitod ra a kaput. Durva, de ez van.

2021. máj. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
96%

50 km-re lakom, 2 éve nem voltam anyámnál, mert emberre veszélyes ami ott van. Ő jöhet, ha akar.

A helyedben nem mennék hozzájuk csak ünnepekkor.

2021. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim válasza:
78%
Undorító az ilyen "szülő". Csak hogy tudd, kérdező, minden normális anyuka örül annak, ha a gyereke hazamegy. Neked viszont nem kellene. Leginkább soha többet. Egy ilyen rongy szukához...pfejj.
2021. máj. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én minden alkalommal nagyon örülök, ha meglátogat és pár napot nálam tölt a különélő gyerekem.
2021. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!