Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek baj az, ha nem...

Szerintetek baj az, ha nem tudunk egyenként lakást venni a gyerekeinknek, de mindüknek összegyűjtjük kb egy fél lakás árát felnőtt korukra?

Figyelt kérdés
A szülővárosukban egy 1,5-2 szobás lakás árát. (Ami egy vidéki nagyváros.) Aztán azzal azt csinálnak amit akarnak, hitelt vesznek fel hozzá, vagy még gyűjtenek hozzá és kiegészítik, stb. Ha Pestre vagy külföldre költöznek az már nyilván nem egy fél lakás ára lesz, hanem kevesebb, de az is valami. Ahogy számolgattuk ha nem nyerünk a lottón nagyjából ennyire lesz keret és hogy némileg támogassuk őket amíg tanulnak 23-25 éves korig.
2021. máj. 20. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj szerintem egyáltalán. Úgyis majd ők is elmennek dolgozni és fognak pénzt keresni. Van akinek ennyit se adnak, szóval még jó is
2021. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem már ez is jófejség.
2021. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Metionin ***** válasza:
100%
Már az is nagy segítség. Teljesen oké. A lényeg, hogy segítitek őket és ugyanolyan mértékben teszitek.
2021. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Igen ez teljesen jó:) ennek kéne lennie a normálisnak:)
2021. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Ez is több, mint ami elvárható lenne. Helyetekben kicsivel többet magunkra költenék.
2021. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
a legtobb szulo ezt se tudna megengedni maganak, szoval egyaltalan nem baj, sot, ez is nagyon nagy segitseg
2021. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb szülőnek ez meg sem fordul a fejében (mármint hogy segítse így a gyerekét). Irigykedek! Nagyon jófejek lehettek!
2021. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha arra gondolok, hogy mi mindent a magunk erejéből teremtettünk meg -igaz kellett hozzá 10-15 év, de a szüleinknek csak arra tellett, hogy taníttatsanak- szóval azt kell mondjam, hogy szerencsések a gyermekeid.
2021. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, rendesek vagytok, és jó szülők. (Amúgy ha az ember egy önerőt tud adni lakásvásárláshoz, már az is teljesen jó).
2021. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Baj? 😂

Ha ennyit tudtok összerakni akkor ennyit tudtok.

Én 2 millát meg egy 30 éves használt autót kaptam és ez is tök jól jött.

A házunk árát a párommal kerestük meg, munkával.

2021. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!