Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy anyósom mindig...

Normális hogy anyósom mindig bemegy a fiához a fürdőszobába?

Figyelt kérdés

Amikor náluk vagyunk, mindig előre szólunk ha fürdeni akarunk, hogy előtte el tudjanak menni wc-re stb.

Fél óra múlva, ha együtt fürdünk a párommal, ha nem, az anyja mindig bejön wc-re.

Engem baromira zavar. Főleg az, hogy az előbb intim területeket borotvált a párom és szemrebbenés nélkül akkor is bejött.

Az ajtót nem lehet bezárni.

Párom már közölte vele, hogy zavarja, de anyósomat egyáltalán nem érdekli.

Engem nagyon irritál, felmegy bennem a pumpa hogy ennyire tekintetlen más privát szférájára.

Máshol is ez normális?


2021. máj. 21. 14:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tedd hozzá, 10, hogy napközben, mert ugye az előbb történt.
2021. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#11


Ja-ja igazad van!:D

Az elkerülte a figyelmemet, hogy mindez náluk még ebédidőben történt!:D

(10-es voltam)

2021. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan kamu, elképzeltem ahogy romantikusan nyomorognak ketten a kádban és a csávó borotválja az asszonyt😂😂😂
2021. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Remélem tényleg kamu, de ha a páros nem vágja ki azonnal, az fura.
2021. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Kivágni a saját lakásában az anyóst? Mert nem bírnak ki két napot hogy ne egymás seggében menjenek "fürödni"?
2021. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a mama szokta tartani a zsákot, amíg megy a borotválás,csak bement lecsekkolni,hogy boldogulsz e vagy kell a segítség.
2021. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, a 14-re "hasznost" adtam, mert elnéztem.

Azt hittem az anyósnak kellett volna kivágnia a párt!:D

Hát sajnos ezen már nem lehet változtatni, de nagy baromságot írtál 14-es!

2021. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok, párosT, bocs, elírtam.
2021. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18

Így már mindjárt más! Akkor jár a zöld.:)

2021. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára szerintem 16 évesen gondoltam romantikusnak az együtt fürdést, aztán rájöttem, hogy kényelmetlen és nem praktikus. Férjemmel a külön lakásunkban később zuhanyoztunk egyszerre, de az egy kb 3 személyre elegendő, épített zuhany volt, rengeteg hellyel, és általában csak ha baromira kellett rohanni, akkor fordult elő hogy egyik vizez másik tusfürdőzi magát, majd csere, hogy haladjunk. Most házban lakunk, és direkt úgy újítottuk fel, hogy több vécé is legyen, mert kellemetlen ha rádjön a cifrafosás miközben mások zuhanyoznak.


De az egyéni vélemény, hogy vendégségben, akárhol is vagy, nettó tajparaszt dolog fél órát áztatni a valagad, miközben az egyetlen elérhető vécé ott van melletted.

2021. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!