Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy nem enged zárt...

Normális hogy nem enged zárt ajtónál fürdeni?

Figyelt kérdés

Mikor fürdök, állandóan bemászkál mindenki a fürdőszobába, meg nyitva hagyja az ajtót stb., és már nagyon zavar, de anyu nem engedi, hogy bezárjam addig az ajtót, akárhányszor felhozom, teljesen kiakad, hogy hogy képzelem, nem egyedül élek, meg mi van ha rosszul leszek bent és nem tud senki bejönni... A múltkor megpróbáltam, hogy mégis bezárom, de elkezdett velem üvöltözni hogy mit képzelek magamról. Normális ez szerintetek? Mit tegyek? Már nagyon idegesít, hogy nem bírják ki azt az 5 percet, mindenkinek pont akkor van valami dolga...

15/L



2014. dec. 7. 14:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen természetes dolog, hogy intim szférára vágysz. Zárd be az ajtót, fürödj le, anyád meg üvöltsön, ha neki úgy tetszik! Jogos az igényed és harcold is ki magadnak! N31
2014. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel a szüleid konkrétan a jogaidat sértik meg, és ha nagyon bele akarunk menni, akár még szexuális zaklatásnak is tekinthető. Gyermekvédelmisek tudnának mit kezdeni ezzel a szituációval!
2014. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
És ők amikor fürdenek hozzájuk is bemászkál mindenki? Őket nem zavarja?
2014. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

Zárd be az ajtót, és ne foglalkozz a kiabálással.


Az meg, hogy mi lenne, ha rosszul leszel - kérdezz vissza, hogy eddig életed során hányszor lettél rosszul fürdés közben, illetve anyukáddal (meg egyéb családtagoddal) hányszer fordult elö ilyen.


Meg amikor anyukád fürdik, akkor menj te be és hagyd neki nyitva az ajtót.

2014. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Maszkalj be hozza amikor furdik minden 5 percben ugyanazokkal az okokkal amelyikekkel ő teszi
2014. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
Kulcsra zarod? Ez tenyleg gaz hogy bejarkalnak amig te furdol? Nem gazbojleretek van veletlenul? Mert el nem tudom kepzelni hogy mi masert aggodhat?
2014. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen megértelek, a fürdőszoba egy olyan dolog főleg a fürdés amikor az ember szeret magányba lenni, nálunk anno azért lett külön helyiség kialakítva a fürdő mellett wc-nek hogy ne kelljen akkor bemennie az embernek ha épp fürödne kádba hosszabb ideig és magányra vágyna. Persze a fürdőbe is meghagytuk a wc-t ha esetleg pont foglalt a másik akkor jó az ha van még egy, ilyen téren nincs is vele baj, nálunk azóta szoktak le erről hogy mindenki bemászkáljon oké hogy a wc mellett van elválasztó fal nekünk de ez akkor is idegesítő tud lenni.


Ha anyád üvölt ne foglalkozz vele, szólj neki vissza, légy szókimondó, állj ki magadért. És úgy se lesz bajod mert eddig se volt, és mi bajod lenne, azt az 5-10 percet meg szerintem ki lehet bírni berohangálás nélkül én szerintem.

2014. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

Mondhatod anyudnak, hogy nem kellene bezárnod, ha nem járkálnának be. De, ha máshogy nem megy, akkor zárd.


Nálunk nagy a család, de ha van benn valaki, nem megyünk be. Ez egyértelmű.

2014. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Anyut nem érdekli, ha bemegy valaki mikor ő fürdik... nem tudom miért, náluk gyerekkorában mindig ez volt a szokás és sose zavart senkit. Engem viszont igen, és ezt valamiért nem tudja megérteni... Egyébként gázbojlerünk van igen, de nem ezért csinálják, egyszerűen csak tök természetesnek nekik hogy valaki fürdik a másik meg kinyitja az ajtót szó nélkül és elkezd fogat mosni... Kiskoromban engem sem zavart különösebben, de most már egyre inkább. Köszönöm a válaszokat, ki fogom harcolni valahogy mert ez szerintem nem normális már
2014. dec. 7. 14:56
 10/35 Sezlonyrugó ***** válasza:
92%
Abszolúte nem normális. Ahogy a WC-re sem szokás benyitogatni
2014. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!