Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy a szomszédom zöködte rám a fürdőszoba ajtót, én meg meztelen voltam?

Figyelt kérdés

Anyámék nem zárták be az ajtót, kimenedtek. Én meg fürődtem. Ez a nő, mwg jött és zöködte az ajtót, kiabáltam neki, hogy azonnal megyek... Erre félig rám zökte az ajtót, nem zár tartja, hanem egy fa retesz felül... 5-10 centire bezökte és úgx mondta a magáét, hogy egyházi adót szed... Mondom egy 5 percet várjon, vagy lent vannak a pincében... Úgy került állítólag oda, hogy hallotta a hajszárítót...


Szerintetek ez normális?


2020. ápr. 6. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Mi az a zöködte? Ki az a nő?Lehet rád van cuppanva.
2020. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Te székely vagy? :)
2020. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon visszazöködtem volna neki a helyedben.
2020. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem. De te sem.
2020. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%
Fürdés közben szárítottad a hajad? :O
2020. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Kimenedtek, zöködte, rám zökte?

Magyar szótárt szeretnék!

2020. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Mi az a zöködte? :D
2020. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok székely, itt használják. Nyomkodta befele, verte az ajtót...


Ezért nem vagyok normális?? Bele sem gondoltam, hogy valaku nem ismeri ezt a szót, vannak ilyenek, amiket meg én nem tudok... Ettől se székely, se paraszt nem vagyok...


Meztelenül voltam a fürdőben, fürdés után... Nem, de csak erősködött a mondanivalójával. De bazzeg más házában rátörni valalire a fürdőajtót, ez hülye? Ha éppen pisilek, bemegy más házába és feszegeti, nyomkodja, rátöri az ajtót és kiabálok neki, akkor is... Először azt hittem, apám az, mondom "figlalt, mindjárt megyek, pár perc". De majdnem befeszítette, betörtette az ajtót, a kib...szott egyházi adója miatt...


Legszívesebben elküldtem volna, mit képzel. De mikor bementem, még ott voltak a szüleim. Miattuk nem mettem, ez beteg... Más házában ezt csinálni...

2020. ápr. 6. 10:29
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez full kamu.

Ilyen nincs.

Egy újabb otthon unatkozó tini agyszüleménye.

2020. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
zöködte talán löködte?
2020. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!