Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinalnal, ha a felnott...

Mit csinalnal, ha a felnott gyereked, ha hetvegenkent hazajon, meg mindig csak villany mellett, plussel merne aludni?

Figyelt kérdés
Ez hany eves korig normalis? Egyetemen van, jo tanulo, mas gond nincs vele, baratai is vannak. Elvileg a lakotarsa is plussel alszik, es ott is eg a kisvillany, de nem tudom elhinni.
2021. máj. 26. 18:37
1 2
 1/16 mantis religiosa ***** válasza:
84%
Valami nagy trauma lehet a dolog mögött. Én valahogy megpróbálnék utánajárni. Ha mást nem, azt mindenképp megkérdezném a lakótársától, igaz-e a dolog, amit mondott.
2021. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így jó neki, akkor oké.. :D Nem akarok beleszólni abba, hogy hogyan alszik, de azért persze furcsa lenne kicsit.
2021. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Kifizettetném a többlet villanyszámlát :D

Meg nem lenne gond az ajándékozás, minden ünnepre új plüssfigurát kapna. :D

2021. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én felnőtt kölkem párnája mellett is ott a gyerekkori plüss. Azt nem állítom, hogy nem tudna nélküle aludni és a kislámpára sincs szüksége, de jószág ott van. Engem nem zavar.
2021. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy alszok hogy fogdosok valamit mert úgy kényelmes. Ha lenne nagyobb méretű plüssöm akkor az lenne, így csak egy sima párna vagy mikor paplan. A lámpához meg lehet hozzászokott a lakótársa miatt
2021. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Konstans félelmei vannak. Pszichoterápia.
2021. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Én sem tudok sötétben aludni, pedig már 40 vagyok.
2021. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én ágyamban is van plüss. Ha nem lenne ott, akkor is ugyanúgy tudnék aludni, de mi baj lenne azzal, hogy ott van?

Vannak, akik nem tudnak teljes sötétségben aludni, ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy félnek valamitől. Aki mégis, az meg kaphat szaksegítséget.

2021. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

#7-es lámpa mellett és plüssel felnőttként? Pszichoterápia.

Előfordul, hogy vannak olyan időszakok amikor lelkileg rosszabb állapotban van valaki. Ilyenkor normális az éjszakai fény.

De a plüss???


Egy ismerősöm azt mondta nemrég, hogy egy rakás felnőtt testben élő óvodással kell együtt dolgoznia.

Kezdem érteni mire gondolt.

2021. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonymousreview60 ***** válasza:
25%

Én "csak 10 perc"-re fekszek le jellemzően égő villany mellett, és emiatt marad égve a villany. Egyébként az alvás fényben nem pihentető annyira, mint sötétben. Lehet, hogy azért alszik el fénynél, mert amikor lefekszik aludni a koliban, akkor még a szobatársak miatt még ég a villany.

Lányoknak a plüss oké olyan 23 éves korig, de akörül le kellene cserélni pasira.

Én megkérdezném.

2021. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!