Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el szüleimnek?

Hogyan mondjam el szüleimnek?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám elmondani szüleimnek, hogy hétvégén bulizni voltam és erről tudtak is sőt mivel kollégista vagyok még piát is adtak, hogy ne költsek annyit, viszont én nem gondoltam, hogy adnának ezért raktam el amíg nem voltak otthon és ezt a koliban az igazgató megtalálta, nem tudom hogy elmonda-e nekik vagy sem. A másik pedig, hogy cigiztem és amikor legutóbb otthon voltam akkor megtalálták a csikkeket, és nem nem vagyok láncdohányos nem is tervezek az lenni és nem tudom miért csináltam, de most hétvégén volt kb a 4. alkalom hogy cigiztem és félek hogy valaki mástól hamarabb megtudják. Ezért legyen szíves valaki segíteni hogyan mondjam el nekik?

HÜLYE VÁLASZOKKAL KÉRLEK KÍMÉLJETEK, ez nekem most nagyon nem vicc



2021. jún. 1. 08:20
 1/10 anonim válasza:
90%
Határozottan,ez még nem a világvége. Ők is voltak fiatalok,nem követtél el nagy bűnt.
2021. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Szóval vittél otthonról alkoholt, és a szülők is adtak pluszban és az igazgató megtalálta? Ez a baj?
2021. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Te nagyon egy unalmas életképtelen ember lehetsz
2021. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Fusson ki merre lát ! Cigizett és piált ! Tiszta összeomlás !
2021. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval: anya-apa, emlékeztek arra, amikor múltkor adtatok a bulihoz egy kis pálinkát/bort? A tanár megtalálta, jól leszúrt. Legközelebb inkább nem viszek.

A cigiről meg kussoljál, a csikket már úgyis megtalálták, legközelebb alaposabb legyél az eltüntetésében. (Bár inkább ne cigizz, nem éri meg..)

2021. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kabátom zsebében maradt a cigisdobozom. Fater kérdezte beleugorhat-e addig míg kiugrik 2 percre. Mondtam, hogy igen. Aztán leesett, hogy bent felejtettem. Naná, hogy észrevette. De nem volt semmi, ő is volt fiatal. Lehet nagyobb feneket kerítesz neki mint amekkorát gondolsz.
2021. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3.ezzel a válasszal inkább te meg a ponotzás alapján XD
2021. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján már elvileg tudnak róla, ha értelmes emberek.

Ha érdekelné őket, akkor már rádkérdeztek volna ezügyben.


Jól ismered a szüleidet egyébként szerinted? Jó szülőnek tartod őket?

2021. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak egyenesen. Elmondod mi történt, mit éreztél, mit gondoltál, min mentél keresztül, és hogy miket tanultál. Elégedettek lesznek. Én büszke vagyok rád, bár a tudatosabb gyerekekhez vagyok szokva.
2021. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!