Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek a terhességet? Frappáns ötleteket szeretnék gyűjteni, mert nemsokára esedékes a bejelentése. :)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 19:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
81%

Terhesség kategóriába szántad, mert már az vagy nem? :)


A neten sok tippet találsz. Én egy facebook csoportban lebuktam így nem tudtam frappánsan tudtukra adni xD anyukám is a csoportban volt, és látta a kérdésem... aztán már hívott is, hogy gratuláljon. :)


Egyébként én uh képet csempésztem volna valami családi fotóalbumba, vagy valami nagyszülős könybe.


Jó egészséget.

2021. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Anya, apa... terhes vagyok...
2021. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

miért kell ehhez frappánsknak lennie?

rakj egy bucit vagy cipót a sütőbe és ettől leesiik nekik mond hogy nézzék meg mi van benne bár ez lehet ilyen külföldi cucc :D..videókat láttam róla..

2021. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Álljatok eléjük hebegve-habogva, hogy a következő 18-20 (30) évre nagy kiadásokba vertétek magatokat, és ha kellően lesápadtak, elő lehet venni a terhes-tesztet :)
2021. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Én a szüleimmel be álltunk egy családi fotózásra. Férjem volt a fényképész de közben titokban videót csinált. És mikor azt kellett következett volna hogy "csíííz", elmondta hogy nagyszülők lesznek. Hát nagyon vicces volt a reakciójuk. Anyukám már nagyban őrült, mikor apum még mindég arra várt hogy legyen meg a kép 😂😂 aztán neki is le esett a dolog. És mindez meg lett örökítve. Mai napig szórakozunk rajta.

Amúgy könnyű baba várást és jó egészséget.

2021. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Még régebben láttam egy videót, ahol a leendő szülők úgy jelentették be a családtagoknak a nagy hírt, hogy leültették az alanyt, fülessel zenét kellett hallgatnia, és a pár valamelyik tagja leült vele szemben, aztán eltátogta, hogy "februárban nagymama leszel" vagy "februárban nagybácsi leszel", mindig ami éppen odaillett. Voltak meglepett fejek amikor leesett mit olvastak le a leendő anyuka/apuka szájáról :D

Szerintem ez például egy nagyon frappáns megoldás.


Nekem is volt egy ötletem arra, hogy a nagyszüleimnek hogyan fogom betálalni ha esetleg még élnek mikor jön a dédunoka. Elmentünk volna hozzájuk látogatóba (az ország másik felében laknak, már az is meglepi ha beállítunk hozzájuk), és ha nagyapám rákezdett volna a szokásos (erőszakos) pálinka kínálgatására, közöltem volna, hogy nem kérek, mert vigyáznom kell a dédunokájukra, aztán figyeltem volna kinek mikor áll össze a kép :)

Sajnos ez már mindig csak ötlet szinten marad, nagymamám már nem él, és mire gyereket vállalok valószínűleg már nagyapám sem fog.

2021. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha frappáns akarsz lenni, de magadtól nem megy, akkor nem vagy az és ne erőltesd, mert nevetséges és gagyi. Bocsi, ha nyers voltam.
2021. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Külön megjegyezném, hogy tetszik a 4-es válasza, én tuti ezt csinálnám. :D
2021. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Én az ultrahangképet hanyagolnám, általában csak annak esik le, mit lát a képen, aki volt már terhes. Nálunk is anya ismerte csak fel.
2021. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
9-es, az ultrahangkép azért jó, mert azt mindenki felismeri, hogy ez egy ultrahangkép.
2021. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!