Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én és a párom egy váláson...

Én és a párom egy váláson vagyunk túl . A páromnak van egy közel 3 éves gyereke aki velünk él . Az apja akkor láthatja vagy viheti amikor csak akarja . Kb 5-6 kmre lakik tehát a távolság nem nagy .Általában heti 3x el is viszi?

Figyelt kérdés
Mennyire normális dolog az hogy minden nap kb 2-3 x beszélnek telefonon és szinte minden 10 percben üzenetben is tartják a kapcsolatot, persze többnyire csak a gyerekkel kapcsolatban, képet küldenek meg ilyenek . Ez mennyire normális dolog

2021. jún. 8. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit talán túlzás, de inkább ilyen legyen, mint hogy le se szarja a gyereket.
2021. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Annyira,azért nem voltam ilyen szituban,elmagyaráztam apukának más család más feltételekkel.
2021. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nézd a jó oldalát, ha kettesben akarsz lenni a pároddal, van aki vigyázzon a gyerekre. Tervezz hosszú hétvégére 3 napos programot, vidd el a párodat szállodába, meg mindenfelé! Én ezt tenném.
2021. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Azt kérdezed, normális-e hogy az apának hiányzik a gyereke? Normális.
2021. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Én amíg nem ad rá okot nem látnék ebben problémát vannak párok akik rájöttek hogy nem megy és csendben meglépték a dolgot hogy ne tegyék pokollá egymás életét és a gyermekét.
2021. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Napi 2-3 telefonbeszélgetés tök felesleges. Mit beszelnek? Katika evett egy banant, jatszott a babakkal, aludt fél órát, vagy mi?
2021. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire.
2021. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha ilyen jól kijönnek mintha folyton egymás vérét szívnák és a gyereket hergelnék a másik ellen.
2021. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekik biztos jobb, de a kérdezőnek elég rossz lehet.
2021. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most ha amugy nincs köztük semmi, akkor miért baj ez hogy beszélnek? legalább nincsenek haragban, az si valami.
2021. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!