Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves vagyok, másodéves...

20 éves vagyok, másodéves vagyok az egyetemen, mikor tudok dolgozok a szüleim mégis úgy gondolják beleszólnak abba megyek e edzeni, kivel barátkozok és mennyit bulizok, minden szarba mikor beakad nékuk a lemez havont 1x vagy kéthavonta?

Figyelt kérdés
tudom, hogy féltenek és minden, a jelenlegi barátomat nagyon kedvelik de pl multkor szoba kerult egy masik fiu s jaj az lókötö és minden, még ebbe is beleszolnak hogy kivel járjak, nem konrétan ugyan de kinek van türelme a megjegyzésekhez... folyamatosan mindent tudni akarnak, elegem van 20 éves vagyok könyörgöm had éljek már, ha pedig vodka narancsozni akarok és 3 napig bulizni, had ne kérjek engedélyt, mert ők fiatalkorukban sokkal több hülyeséget csináltak, mint én. Mindig jönnek a kérdések, nincs vizsgad? nem kell tanuljal? az a lany nagyon iszik veled latjak mit mondanak majd a faluba? na az a kölyök egy semmirevaló stb, besokkaltam. Mit tegyek? veletek is ilyenek? félek elmennek az éveim és semmit nem csináltam, amiről majd mesélhetek.. ti miket csináltok?

2021. jún. 16. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Költözz nagyvárosba, ott a kutya se törődik veled, azt csinálhatsz, amit akarsz
2021. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
legalább foglalkoznak veled
2021. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
"félek elmennek az éveim és semmit nem csináltam, amiről majd mesélhetek.." Nehogy azt hidd, hogy évtizedek múlva te a vodka-narancsozásaidról akarsz majd mesélni a gyerekeidnek.
2021. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Költözz albérletbe stb, akkor nem szolnak majd bele.
2021. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ameddig egy család együtt lakik, addig igenis HOZZÁSZÓLNAK egymás dolgaihoz.

Ne mondd nekem, hogyha te azt látnád, hogy anyád barátkozik olyanokkal, akiknek az életvitele hírhedt - mindegy, hogy falu vagy város - akkor te nem szólnál egy szót sem!

Végezd el az iskoládat, amihez szerencsére kapsz tőlük támogatást és utána állj a saját lábadra, tőlük függetlenedve. Akkor majd nem látnak bele az életedbe és azzal iszol 3 napig, akivel akarsz!

2021. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Kollégiumba nem tudsz menni?
2021. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
El kék költöznyi.
2021. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
el kéne költözni azt irjátok, mint mondtam egyetemista vagyok, nappali tagozaton nincsen hogy fenntartsak egy lakást egy nagyvárosaban..
2021. jún. 18. 16:23
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Szard le, láncra verni nem fognak. Majd megszokják, hogy már nem vagy 10 éves.
2021. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem szeretném, hogy konfliktus legyen köztünk én imádom a szüleimet, de élni is szeretnék...
2021. jún. 18. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!