Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék tenni ebben a...

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok, a szüleim még kisgyermek koromban váltak el, én édesanyámmal laktam ez után, de telefonon ritka beszélgetésekkel tartottam a kapcsolatot édesapámmal is. Apukám az új családjával él, a mostohaanyámmal és a mostohatesómmal azóta. Havonta egyszer ad 10ezer forintot, úgy, hogy én soha nem kértem tőle semennyi pénzt, hogy adjon, ő mégis adott. Egy pár hete azonban meghallottam egy rokonomtól, hogy olyanokat mond a mostohaanyám, hogy én nem csinálok semmit, kieszem őket a vagyonukból, (pedig nincsenek rossz anyagi helyzetben egyáltalán), és apukám is hallotta ezeket, de nem mondott semmit, sőt valamennyire adta is alá a lovat.

Most a hét elején is adott pénzt, csak én nem voltam otthon és anyukám vette át tőle, majd apám felhívott, hogy elmondja reméli anyám odaadja nekem... Mintha nem tette volna eddig. Én meg megmondtam neki, többet nekem ne adjon pénzt, nem akarom kienni őket a vagyonukból, mert hallottam, hogy miket mondanak. Kérdezte ott, hogy honnan szedem ezt, mondtam, hogy nem lényeg honnan (nem akartam bajba keverni az illetőt), hanem az, hogy igenis hallottam, és végül annyit mondott, na jó lányom, szia. Azóta nem írt, nem hívott, semmi.

Nem akarok rossz kapcsolatban lenni az apámmal, de én nem fogom felhívni, még én kérjek bocsánatot ezek után?

Szerintetek mi lesz ebből az egészből, vagy meg tud e ez a helyzet oldódni?



2021. jún. 19. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Ez egy teljesen szokványos eset, válás után az apukák a régi gyereket letojják, és csinálnak új gyereket az új nőnek, és csak azzal foglalkoznak.

Csoda, hogy ad neked valamit. Gyerektartást fizet legalább ez a hímek gyöngye?

2021. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Ha ő szeretné beled tartani a kapcsolatot,majd úgyis felhív,vagy ír neked.

2021. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak fizetett egy ideig, de csak az után, miután anyám feljelentette.
2021. jún. 19. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd, lehet majd egyszer eszébe jutsz
2021. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt beszólnod, bár igazad van teljes mértékben, de így most apád luvnyájának lett csak szerencséje. Máskor mindig gondolj arra, mielőtt bármit cselekszel, hogy bszhatnál ki mégjobban apád nőjével, hagy egye a penész! Valahogy hozd helyre, és huzogasd apádat pénzzel, legyen bőr a képeden. Sőt nyalj be apádnál, az lenne a legrosszabb annak a nőszemélynek.
2021. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Akinek a phina fontosabb a gyerekénél, arra kár ennyi energiát pazarolni...
2021. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!