Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuleimmel lakok meg a suli...

Szuleimmel lakok meg a suli miatt akit jarok jelenleg 20 eves vagyok de nem engednek annyira fozni se semmi hogy probalkozzak. Ilyenkor mit lehez tenni? Max megtanulok akkor ilyen helyzetbe ha majd elmegyek.

Figyelt kérdés
Mindig azzal jonnek hogy felgyujtom a konyhat meg stb 😑
2020. szept. 6. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Gyújtottad már fel a konyhát?
2020. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Csinaltam mar egyszer ketszer sutit csak ugy ... Nemerdekelt mit mondtak
2020. szept. 6. 11:45
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ezután se érdekeljen. A konyha a hatalom színtere, aki ott főz, az családfő státuszú, ezért fúrnak ki onnan, azért is menj ki, csak az alapanyagot magad vedd meg mindig, mert különben azzal fognak csesztetni, hogy az ő pénzükön ne főzicskézz.
2020. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nagymamikat kérjed meg, hogy segítsenek Neked, ill. Te szívesen segítenél neki az otthonában, ha megtanítana Téged egy-egy étel elkészítésére. Szárnyalni fog az örömtől!
2020. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

4-es: miböl gondolod, hogy a "nagymami" jobban akarná engedni a kérdezöt a konyhájában próbálkozni, meg hogy egyáltalán van (vagy hogy a közelben van) "nagymami"?

Èn nagymamaként még véletlen sem szárnyallnék az örömtöl, ha valaki elkezdene a konyhámban fözöcskézni!

2020. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát fura egy nagymama lennél. A nagyiknak öröm a tudásukat átadni.
2020. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

5-ös

Te pocsék nagymama lehetsz.

2020. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Az én nagymamám is azt szerette, ha békén hagyták.
2020. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Miert szeretnel fozni? Nem tetszik, amit ok csinalnak, vagy szimplan szeretnel megtanulni fozni? Ha utobbi, akkor ne aggodj, annyira nem bonyolult, hogy evekkel elore el kelljen kezdeni gyakorolni, receptet kovetni mindenki tud, kulon koltozol es az elso nehany kajad mar finom lesz. Ha az elobbi, akkor meg szard le mit mondanak, fozzel magadnak amit akarsz aztan kesz.
2020. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Én engedném hogy nálam fõzz...
2020. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!