Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért veszekednek velem...

Miért veszekednek velem állandóan?

Figyelt kérdés
Az van hogy a szüleim állandó jelleggel veszekednek velem. Ha csinálok valamit akkor valami hibát találnak a dologba és ha nem akkor az a baj. És van egy beteg személy a családba és én vagyok vele a legtöbbet. Érzem hogy a halál leene a legjobb megoldás hogy ne legyek senkinek az útjába.
2021. jún. 25. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki bővebben, akkor lehet több tanácsot tudnál kapnj
2021. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet mit mondani kerdezo, foleg ugy nem, hogy csak a te sztoridat ismerjuk.

Lehet, hogy te egy olyan ember vagy, aki nem viszi ki a szemetet, nem mosogat el, nem takarit, csak a szazadik keresre, vagy tenyleg mindent a szadba kell ragni, kulonben nem jol csinalod/nem csinalod, stb, akkor nyilvan ertheto, ha eldurran az agyuk, mert ez rohadt idegesito, foleg egy hosszu melos nap utan.

Gondolom tini vagy, mindenki volt tini,ismerjuk, hogy milyen, ez a kor nem konnyu se a szulonek, se a gyereknek, akarmit is mondasz.

Plusz stresszforras az is, ha veletek el egy tartosan beteg szemely es nektek kell ellatni.

2021. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiböl sok minden nem lehet mondani a miértekre.
2021. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az van hogy még csinálok mindent elsőre és mind hajtják hogy ha nem akarom nem csinálom mivel hogy tudom hogy nekik fárasztó még minden. Épp hogy mind keresem a munka helyeket is de már ott tartok hogy nem birom egyedül hogy mindent is csináljak: itthon legyek és csináljak rendet mivel hogy megcsinálom és megint ott tartok ahol előtte mivel hogy mindenki sorra eszik és szemetel a házba és újból össze kell szedjem és ha én nem csinálom akkor senki.
2021. jún. 26. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha egyszer saját családod lesz és gyerekeid akkor is ez lesz. Te fogsz takarítani és mindenki más csak szétpakol (tapasztalat). Meg gondolom a szüleid úgy vannak vele, hogy ha már otthon vagy és nincs munkád akkor legalább ennyivel vedd ki a részed.
2021. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 azért én férfiként nem pakolok szanaszét mindent... sőt... a házban jellemzően az asszony a káosz forrása. :D Én a garázsban csinálom. :))) De azt nem neki kell összepakolnia.


Kérdező, miért nem költözöl el?

2021. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!